Facebook

عکاسی|طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی

عکاسی

به درستی میتوان دریافت که هنر ایران در تمام دوره های قدیم بسیار باارزش و گرانقدر بوده است و  تمام جهانیان باید به این امر آگاه شوند. هرروز  یک علاقه مند به هنر در یک گوشه ای از این دنیا یک اثری را بوجود  می آورد که  شاید به هیچ وجه توقع این را نداشته باشد که آن اثر هنری تا چندین ماه در تمام دنیا میلیون ها بار و یا حتی میلیاردها بار دیده میشود و درارتباط با آن هم اظهارنظر می کنند. بنابراین میتوان گفت که  توانایی وقدرت فضای مجازی  امروزه بر هیچ کسی پنهان نیست.
اگر شما هنرمند هستید و شغل عکاسی و داشتن یک آتیله عکاسی از کسب و کارهای اصلی شما به حساب می آید و هنوز یک سایت کوچک را هم از خود ندارید مشکلی نیست. حتما می دانید که زمان را از دست داده اید و رقیبان شما فاصله نسبتا زیادی در دنیای اینترنت از شما گرفته اند، ولی با مطالعه دقیق ادامه همین مطلب میتوان این زمان از دست رفته را جبران نمود.

 

 

سایت عکاسی

 

هدف از طراحی سایت عکاسی

باتوجه به اینکه  میدانید برای افرادی که آتلیه عکاسی دارند، به نمایش در آوردن نمونه کارهای انتخابی و کلی که به صورت مناسب و حتی گرافیکی به بازدیدکنندگان نمایش داده میشود میتواند تجارت شما را در اینترنت بهبود بخشیده و حتی باعث  موفقیت شما در این زمینه گردد.  میتوان در این بخش نمونه کارها را دسته بندی و پیاده سازی نمود. در این بخش حتی میتوانید توضیحات مفصلی از نمونه کارهای هنری ارائه دهید تا خوانندگان شما لذت خواندن مقاله را در  سایت شما از دست ندهند. زمان مناسب خواهید داشت تا در این بخش حتی قیمت اثر هنری خود را به نمایش درآورید.
اصولا بسیاری از آتلیه های عکاسی اگر از فرد مشهوری در آن آتلیه عکسی گرفته است، آن را پشت ویترین محل کسب خود قرار میدهند تا مشتریان با مشاهده تصویر مربوطه که برای آنها بسیار آشنا هم میباشد به داخل مغازه مراجعه نمایند. دقیقا همین اتفاق هم میتواند در سایت عکاسی شما بیافتد.

در طراحی یک  سایت عکاسی میتوان چنین خدماتی  را ارئه نمود که عبارتند از :

قابلیت طراحی صفحه  سایت بخش مقالات و اخبار مرتبط با آتلیه

قابلیت طراحی صفحه  سایت نمایش کاتالوگ آنلاین برای تمامی خدماتآتلیه عکاسی

قابلیت طراحی صفحه  سایت درج تعرفه خدمات در صورت درخواست

قابلیت طراحی صفحه  سایت پرداخت اینترنتی برای هزینه ها

نکته مهم در سایت عکاسی

در یک سایت هنری و مخصوصا  سایت عکاسی وجود عناصر مختلف  سایت های متداول مانند اسلاید و آلبوم عکس حرفه ای و نسخه چاپی و مهمتر از همه اینها امکانات فروشگاهی مانند سفارش و پرداخت اینترنتی هم میتواند از نقاط بسیار مهم در یک سایت آتلیه عکاسی باشد. ما در شرکت سه سوت وب سعی مینماییم در این زمینه در ابتدا به شما مشاوره بدهیم و سپس یک کار بسیار تخصصی و متناسب با پروژه را برای شما هموطن گرامی انجام دهیم.

 

 

گروه مهندسی سه سوت وب این اطمینان را به شما می دهد تا طراحی سایت عکاسی شما را کاملا حرفه ای و مطابق با نیاز شما و آماده ارائه هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد. اگر نیاز به مشاوره دارید حتما بدون معطلی با ما تماس بگیرید حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید ما در خدمت شما هستیم.

عکاسی-سایت عکاسی-آتلیه عکاسی-آتلیه-طراحی سایت عکاسی-طراحی سایت در کرج
Summary
Review Date
Reviewed Item
طراحی سایت عکاسی با گرافیک خاص و کیفیت بالا و قیمت ارزان
Author Rating
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.