Facebook

قوانین و مقررات سه سوت وب

کلیه شرایط این صفحه جزء قوانین سرویس دهی سه سوت وب می باشد و کلیه کاربران موظف به رعایت کلیه بندهای این قرار داد می باشند.

 

قوانین شرکت آسمان هاست قوانین حاکم بر کشور عزیزمان

با توجه به اینکه شرکت سه سوت وب تابع قوانین کشور عزیزمان ایران می باشد کلیه کاربران نیز می بایست تابع قوانین کشورمان باشند.

قوانین شرکت آسمان هاست ثبت دامنه

کلیه دامنه های بین المللی و دامنه های ir تماما با مالکیت کامل مشتری به ثبت خواهد رسید. لذا مسئولیت نگهداری و امنیت آن بر عهده مشتری می باشد و در صورت هر گونه سوء استفاده ، شرکت هیچ مسئولیتی را نمیپذیرد.مسئولیت انتخاب نام دامنه بر عهده مشتری می باشد و امکان تغییر نام دامنه پس از ثبت و یا لغو دامنه یا لغو تمدید آن امکان پذیر نمی‌باشد.برای تمدید دامنه مشتری می بایست قبل از موعد سر رسید آن اقدام نمایید، چنانچه پس از منقضی شدن دامنه شخص دیگری اقدام به ثبت آن کند شرکت مسئولیتی را نمیپذیرد.برای ثبت دامنه های ملی IR ثبت این نوع دامنه از مرکز ایرنیک انجام می شود و شرکت فقط پرداخت کننده هزینه آن است.چنانجه دامنه ای ثبت نشد و نیاز به ارائه مدارک بود مشتری میبایست از مرکز ثبت دامنه های ir اقدام به پیگیری این موضوع نماید و در صورت عدم پیگیری و آزاد شدن مجدد دامنه شرکت هیچ گونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد .

قوانین شرکت آسمان هاست میزان مصرف منابع

در هاست های اشتراکی منابعی که به هر سایت اختصاص داده میشود محدود می باشد. چنانچه سایتی مصرف بیش از حد از منابع سرور داشته باشد به آن سایت دو راه پیشنهاد می گردد:

۱) ارتقا به سرور مجازی یا اختصاصی.

۲) کاهش میزان مصرف سایت خود.

در مواردی که میزان استفاده از منابع یک سایت بسیار زیاد باشد سه سوت وب این امکان را دارد برای جلوگیری از مشکل برای سرور همچنین وبسایت های سایر کاربران آن سرور، آن سرویس را بدون اخطار مسدود کند. امکان راه اندازی سایت های با مصرف زیاد بر روی هاست های اشتراکی وجود ندارد به عنوان مثال راه اندازی ربات یا چت روم روی هاست های اشتراکی ممنوع می باشد. همچنین استفاده از هاست های اشتراکی جهت استفاده رپیدلیچ و راه اندازی دانلود سنتر و آپلود سنتر با فایلهای حجیم وجود ندارد.

قوانین شرکت آسمان هاست بکاپ گیری

۱) سه سوت وب از کلیه سرویس های هاست اشتراکی لینوکس به صورت هفتگی بکاپ تهیه میکند تا در صورت بروز مشکل یک نسخه از اطلاعات همواره موجود باشد ولی لذا تضمینی بابت سالم بودن بکاپ گرفته شده و ارائه آن به کاربر نمیباشد و کاربران موظف به بکاپ گیری از سرویس خود هستند.

۲) از سرویس هایی که حجم آنها بالای ۱۰ گیگ باشد بکاپ تهیه نمیشود.

۳) از سرورهای مجازی و اختصاصی و هاست های دانلود بکاپ تهیه نمی‌شود و تهیه بکاپ در این سرویس ها بر عهده خود کاربر می باشد.

قوانین شرکت آسمان هاست ارسال هرزنامه یا اسپم

ارسال ایمیل گروهی یا اسپم در سرویس های اشتراکی و سرورهای مجازی ممنوع می باشد و در صورت مشاهده سرویس مورد نظر مسدود خواهد شد. حد اکثر میزان ارسال ایمیل برای هر سرویس ۱۰۰ عدد در یک ساعت و نهایتا ۵۰۰ عدد در یک روز است. در صورتی که ارسال اسپم از یک یوزر موجب بلاک لیست شدن IP سرور و خسارت به شرکت شود شرکت این حق را دارد تا فاکتوری به عنوان جریمه برای کابر خاطی صادر کند و تا زمانی که فاکتور پرداخت نشود بکاپ از سایت به مشتری خاطی داده نمیشود.

قوانین شرکت آسمان هاست استفاده غیر قانونی از سرویس

۱) استفاده از اسکریپت های مخرب نظیر انواع شل یا پ-ر-و-ک-س-ی و دی داس و اسکریپت هایی که باعث اختلال در این سرویس و یا سرویس های شرکت های دیگر شود ممنوع است.

۲) استفاده از فضای میزبانی برای این موارد غیر مجاز بوده و شرکت مختار است سرویس مورد نظر را مسدود نماید.

قوانین شرکت آسمان هاست توهین به کارکنان و یا مسئولین شرکت

چنانچه به هر دلیلی مشتری اقدام به فحاشی و یا توهین به مسئولین شرکت کند . شرکت مختار است کلیه سرویس های آن شخص را مسدود نماید.

قوانین شرکت آسمان هاست به روز رسانی های نرم افزار و سخت افزاری

با توجه به اینکه روزانه موارد جدیدی برای شرایط سرویس دهی بهتر اضافه می شود و شرکت سه سوت وب نیز قصد دارد همواره سرویس های بروز و مدرن داشته باشد گاها ممکن است اقدام به بروز رسانی سخت افزار سرور و یا نرم افزارهای سرور کند و کاربران موظف هستند که سرویس های خود را با تغییرات سرور بروز کنند.

قوانین شرکت آسمان هاست اسکریپت های خاص

ممکن است برخی اسکریپت ها به برخی ماژول ها و یا مواردی نیاز داشته باشید که بر روی سرور فعال نیست. در این گونه موارد ممکن است با صلاح دید کارشناسان فنی شرکت امکان فعال سازی آن موارد بر روی هاست اشتراکی نباشد در این صورت کاربر می تواند از سرور مجازی یا اختصاصی استفاده کند و خود شخصا موارد مورد نظر خود را بر روی ان نصب نماید. شرکت هیچ گونه ضمانتی بابت نصب همه نوع اسکریپت بر روی سرویس های خود را نمیدهد.

قوانین شرکت آسمان هاست بازگشت وجه

۱) بازگشت وجه مختص به هاست اشتراکی هست که در صورت نارضایتی کاربر با دلیل موجه طبق قوانین تجارت الکترونیک انجام خواهد شد.

۲) در صورتی که مشکلی از سمت سرور به وجود آید و شرکت قادر به رفع آن نباشد نیز بازگشت هزینه به کاربر انجام می پذیرد.

۳) ثبت تمدید و انتقال دامنه شامل بازگشت وجه نمیشود.

۴) سرور مجازی و اختصاصی با توجه به پرداخت ارز از سمت شرکت امکان بازگشت وجه بر روی آنها وجود ندارد.

۵) همچنین مواردی از جمله لایسنس ها و کانفیگ ها شامل بازگشت هزینه نمیشوند.

تبصره : بازگشت وجه برای پلان های ماهیانه وجود ندارد.

قوانین شرکت آسمان هاست تمدید سرویس ها

کاربر موظف است قبل از موعد پرداخت نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نماید. بدیهی است بعد از موعد پرداخت شرکت تضمینی بابت سالم بودن اطلاعات نمیکند. همچنین در مورد سرویس هایی که به دلایل مالی و عدم تمدید مسدود می شوند شرکت الزامی به دادن بکاپ پس از موعد تمدید به کاربر ندارد و کاربر در صورت انتقال سرویس میبایست حتما قبل از موقع تمدید اقدام به بکاپ گیری و انتقال سرویس خود کند.

قوانین شرکت آسمان هاست شرایط غیر طبیعی

در شرایط غیر طبیعی مانند وقوع زلزله سیل جنگ قطعی اینترنت محدودیت ها و تحریم ها و مشکلات سخت افزاری از جمله سوختن هارد سرور و … شرکت تمام سعی خود را مبنی بر حفظ کیفیت سرویس ها خواهد کرد ولی تضمینی بابت این موضوع ارائه نمیکند و مسئولیتی بر عهده نمیگیرد .

قوانین شرکت آسمان هاست رفع مسئولیت

شرکت همواره سعی بر آن دارد که سرویس با کیفیت بالا به کاربران ارائه کند ولی تضمینی بابت عملکرد بدون ایراد و نقص را ندارد. همچنین ضمانت نامه هایی که به صورت شفاهی و یا کتبی از سمت کارمندان شرکت به کاربر ابلاغ می شود هیچ گونه ارزشی نخواهد داشت و شرکت هیچ گونه خسارتی برای مشکلات پیش آمده پرداخت نخواهد کرد. همچنین مسئولیت حفظ داده بر عهده خود کاربر بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال حفظ کامل اطلاعات نخواهد کرد.