Facebook

نمونه کار اپلیکیشن

اپلیکیشن غدیر

اپلیکیشن اندروید و ios  خطبه غدیر به منظور ایجاد ارتباطی پایدار و هم‌چنین نشر و فرهنگ‌سازی خطابه‌ی شریف غدیر می باشد. این اپلیکیشن به پنج زبان زنده دنیا فارسی، انگلیسی، عربی، اردو، چینی ترجمه شده و هم اکنون در گوگل پلی و کافه بازار و سیپ اپ منتشر شده است. این اپلیکیشن توسط تیم متخصص و مقتدر سه سوت وب در امر طراحی و توسعه سایت و اپلیکیشن  انجام شده است.

اپلیکیشن پی سی کلاس

اپلیکیشن اندروید و ios  پی سی کلاس در زمینه تدریس خصوصی آنلاین در سراسر ایران و حتی جهان فعالیت دارد. افراد با رده های سنی مختلف می توانند خرید دوره به شکل آنلاین داشته باشند و یا استاد دروس مختلف را  انتخاب نمایند. این اپلیکیشن توسط گروه حرفه ای سه سوت وب طراحی و نسخه اندروید آن هم اکنون در بازار منتشر شده و نسخه ios آن در سیپ آپ منتشر شده است.

اپلیکیشن تم۲۱

اپلیکیشن اندروید و ios  تم ۲۱ طرح مشترک شرکت سه سوت وب با شهرداری منطقه ۶ تهران می باشد.در زمینه طرح جمع آموری پسماندها و زباله ها می باشد . این اپلیکیشن توسط گروه حرفه ای سه سوت وب طراحی و نسخه ios آن در سیپ آپ منتشر شده است.

اپلیکیشن الو ماشین

اپلیکیشن اندرویدی الو ماشین یک کارواش سیار می باشد که کاربر در تهران می تواند به راحتی با ورود اطلاعات خود و مکان و اتومبیل و پرداخت هزینه کارواش از خدمات و نیروی ماهر در محل استفاده نماید. این اپلیکیشن توسط تیم متخصص سه سوت وب در دست طراحی می باشد.

اپلیکیشن داکوش

اپلیکیشن فروشگاهی داکوش در زمینه خرید و سفارش کالای مورد نظر از فروشگاه اینترنتی و پرداخت هزینه بصورت آنلاین و همچنین ارسال به درب منزل فعالیت دارد .این اپلیکیشن توسط تیم متخصص و حرفه ای  سه سوت وب در دست طراحی می باشد.

اپلیکیشن وکالت

اپلیکیشن اندرویدی موسسه حقوقی روشنی معز درزمینه مشاوره آنلاین با وکیل باسابقه و زبده در امر وکالت و مسائل حقوقی پس از عضویت در سایت و پرداخت هزینه مشاوره فعالیت دارد. این اپلیکیشن توسط تیم متخصص سه سوت وب در دست طراحی می باشد.

اپلیکیشن گلینو

اپلیکیشن اندرویدی گلینو در زمینه خرید و سفارش آنلاین دارو و پرداخت هزینه آن به صورت اینترنتی و همچنین تحویل دارو درب منزل مشتری فعالیت دارد. این اپلیکیشن توسط تیم متخصص و حرفه ای سه سوت وب در دست طراحی می باشد.