Facebook
کاربر گرامی لطفا به این پست امتیاز دهید

اپلیکیشن داکوش


اپلیکیشن فروشگاهی داکوش در زمینه خرید و سفارش کالای مورد نظر از فروشگاه اینترنتی و پرداخت هزینه بصورت آنلاین و همچنین ارسال به درب منزل فعالیت دارد. محصولات همگی دسته بندی شده اند و کاربر می تواند با انتخاب دسته بندی موردنظر، محصولات آن را مشاهده کند. این اپلیکیشن توسط تیم متخصص و حرفه ای  سه سوت وب طراحی شده است.

تیم سه سوت وب علاوه بر طراحی اپلیکیشن وبسایت داکوش را هم راه اندازی کرده است. به این صورت امکان دانلود اپلیکیشن هم از طریق کافه بازار و هم از طریق وبسایت فراهم شده است. وبسایت نیز همین امکانات خرید و درگاه پرداخت را دارا است.

مای‌شاپ

اپلیکیشن مای شاپ یک اپلیکیشن کاربردی فروشگاهی است و تمام خدمات از جمله خرید و اتصال به درگاه اینترنتی و ارسال را دارا می باشد.

اپلیکیشن تم ۲۱

اپلیکیشن اندروید و ios  تم ۲۱ طرح مشترک شرکت سه سوت وب با شهرداری منطقه ۶ تهران می باشد.در زمینه طرح جمع آموری پسماندها و زباله ها می باشد . این اپلیکیشن توسط گروه حرفه ای سه سوت وب طراحی و نسخه ios آن در سیپ آپ منتشر شده است.

اپلیکیشن روانشناسی

اپلیکیشن اندرویدی روانشناسی درزمینه مشاوره آنلاین با مشاوران زبده در امر روانشناسی پس از عضویت در سایت و پرداخت هزینه مشاوره فعالیت دارد. این اپلیکیشن توسط تیم متخصص سه سوت وب طراحی شده است.

اپلیکیشن گلینو

اپلیکیشن اندرویدی گلینو در زمینه خرید و سفارش آنلاین دارو و پرداخت هزینه آن به صورت اینترنتی و همچنین تحویل دارو درب منزل مشتری فعالیت دارد. این اپلیکیشن توسط تیم متخصص و حرفه ای سه سوت وب در دست طراحی می باشد.