Facebook

استخدام

استخدام برنامه نویس ،طراح سایت، طراح اپلکیشن در شرکت طراحی سایت سه سوت وب، فرصتی جدید برای کارجویان حوزه طراحی و برنامه نویسی وب سایت و اپلیکیشن و استخدام کارآموز طراحی سایت در تهران و کرج می باشد. سه سوت وب برای استخدام برنامه نویس ،طراح سایت، طراح اپلکیشن و همچنین پذیرش کارآموز در تهران و کرج در نظر دارد تا به صورت پروژه ای، پاره وقت و تمام وقت با این افراد همکاری داشته باشند.

در این راستا فرم استخدام برنامه نویس ، طراح سایت و طراح اپلیکیشن طراحی شده که در این فرم استخدام، استانداردهای لازم کاملا رعایت شده است.

همانطور که می دانید امروزه با گسترش دنیای اینترنت، بازار حرفه ی برنامه نویسی وب سایت و طراحی سایت بسیار داغ می باشد. اگر در این زمینه مهارتی دارید می توانید از طریق فرم استخدام برنامه نویسی و طراح سایت، آمادگی خود را برای همکاری با ما اعلام نمایید.

شرکت سه سوت وب متشکل از تیم متخصص طراحی سایت، برنامه نویس سایت و برنامه نویس اپلیکیشن می باشد که در محیطی کاملا دوستانه و حرفه ای با هم همکاری دارند. خدا را سپاسگذاریم که مورد رضایت مشتریان عزیز قرار گرفته و از این رو موفقیت روز افزون آن را شاهدیم. همین امر موجب شده تا نیاز بیشتری به استخدام برنامه نویس حرفه ای وب سایت و اپلیکیشن به وجود آید.

مراحل تکمیل فرم استخدام

 فرم استخدام را با دقت پر کرده و از تایید نهایی آن اطمینان حاصل کنید. کارشناسان سه سوت وب پس از بررسی های لازم در صورت تایید، با شما تماس خواهند گرفت.

لازم به ذکر است از صحت موارد ارسالی در فرم استخدام برنامه نویس و طراح سایت اعم از پروژه های انجام شده و سابقه کاری اطمینان حاصل نمایید. چرا که سه سوت وب در طی مراحل بعدی مصاحبه و … در صورت نقض هر یک از موارد ارسالی در فرم با مدارک ارائه شده در جلسه حضوری، از ادامه مراحل استخدام ممانعت به عمل خواهد آورد.

تخفیف ویژه هاست برای کلیه برنامه نویسان و طراحان سایت

برای دریافت تخفیف روی گردونه شانس پایین صفحه کلیک نمایید.

شانس خود را امتحان نمایید.

همچنین شما طراح عزیز میتوانید جهت یادگیری و اشنایی با انواع متدهای برنامه نویسی و اخبار روز it به سایت زیر ملحق شوید