Facebook

سوالات متداول

مشاوره رایگان تیم طراحی سایت سه سوت وب در این زمینه کمک بسیاری به شما خواهد نمود. سه سوت وب در زمینه طراحی سایت ، نمونه کار های مختلفی دارد که می توانید در وب سایت ما از آنها دیدن نمایید. شما به صورت حضوری یا تلفنی می توانید در مورد آن ها با تیم ما صحبت کنید تا در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید.
وب سایت شما با توجه به تصمیمتان می تواند شخصی یا شرکتی باشد. همچنین بسته به اینکه چه نوع کسب و کاری دارید، وب سایت شما می تواند در قالب های پزشکی،خبری،خدماتی و … طراحی یا پیاده سازی شود. تیم تخصصی سه سوت وب می تواند وب سایت شما را با سیستم های مدیریت محتوا طراحی کند یا اینکه با زبان های برنامه نویسی پیاده سازی شود. هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خود را دارد.
طراحی سایت یا سیستم های مدیریت محتوا (cms) زمان و هزینه کمتری نسبت به کد نویسی نیاز دارد. ساخت سایت با کدنویسی، خاص شما پیاده سازی می شود و مانند cms قالب آماده نیست، اما در مقابل زمان و هزینه بیشتری نیاز دارد.

مقوله طراحی سایت و بهینه سازی آن ، نیاز دانش فنی مهندسی و نرم افزاری دارد. متاسفانه امروزه شرکت های بسیاری با این دید به مسئله نگاه نمیکنند و ویژگی های لازم در طراحی سایت و سئو را رعایت نمی کنند. آنها در واقع دانش کافی در این زمینه را ندارند.

قبل از اقدام، در مورد پیشینه و سابقه ی شرکت تحقیق نمایید. نمونه کارهای شرکت را بررسی کنید. تا حد امکان از مشتریان گذشته پرس  جو کرده تا از رضایت آنان اطمینان حاصل کنید. یک شرکت طراحی سایت باید پشتیبانی خوبی را ارائه نماید. یک شرکت طراحی سایت خوب باید با در نظر داشتن سلایق مشتری، پیشنهادات حرفه ای در جهت بهبود وب سایت ارائه دهد.

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی است. بهینه سازی سایت یعنی رعایت قوانینی بر روی سایت به طوریکه برای موتور های جستجو بهینه باشد. سایتی که به خوبی سئو شده باشد، می تواند در نتایج موتور های جستجو در رتبه های بالا قرار بگیرد. موتور جستجوی گوگل، بزرگترین موتور جستو است که در ایران نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. گوگل الگوریتم و قوانینی برای خود دارد که در جهت ارائه بهترین نتایج جستجوی وب سایت ها به کاربران، مدام در حال آپدیت الگوریتم های خود است.
صرفا داشتن یک وب سایت نمی تواند شما را به هدفتان برساند. هر وب سایت برای هدفی ایجاد می شود که با توجه به آن یکسری کلمات کلیدی دارد که میبایست با آن کلمات، وب سایت در گوگل در رتبه های بالای نتایج جستجو قرار بگیرد. شرکت سه سوت وب با متخصصان خود، خدمات سئو سایت و بهینه سازی را انجام می دهد که از بخش نمونه کار سئو می توانید مشاهده نمایید.

بله، در صورت تمایل مشتری، تیم سه سوت وب می تواند خدمات هاست و دامنه و میزبانی وب را انجام دهد. همه ی این خدمات به بهترین کیفیت ممکن ارائه می شود تا وب سایت مشتری از این نظر به مشکل برنخورد. سه سوت وب با توجه به کلمات کلیدی اصلی وب سایت متناسب با موضوع آن، نام دامنه ای را پیشنهاد می هد که بهینه باشد.

ابتدا باید درک درستی از فضای کسب و کار خود برای ایجاد وب سایت داشته باشید. شما باید بدانید از وب سایت خود چه انتظاری دارید؟ وب سایت شما محل کسب و کار آنلاین شما و تعامل با مشتریست که در نهایت باید به ارائه درست خدماتتات منجر شود. وب سایت باید مشتری را جلب کرده و نهایتا منجر به خرید یا استفاده از خدمات شما شود. بعد از تعیین هدف، شرکت طراحی سایت مد نظر می بایست باقی مراحل را با شما در جهت بهبود اهدافتان پیش ببرد.

مدت زمان پیاده سازی یک وب سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گستردگی وب سایت و سطح انتظارات شما از سایتتان
هر چقدر در ابتدای کار، مشتری خواسته ای خود را واضح تر بیان نماید و هدف مشخصی از ساخت سایت خود داشته باشد، مراحل انجام پروژه سریعتر پیش خواهد رفت.
همکاری مشتری در طول انجام پروژه، در کمک به روند سریعتر پروژه موثر است. برای مثال، ارسال به موقع تصاویر یا محصولات برای یک سایت فروشگاهی
نوع ساخت سایت، معمولا راه اندازی سایت با سیستم های مدیریت محتوا زمان کمتری نسبت به سایت های کدنویسی نیاز دارد.

شرکت طراحی سایت سه سوت وب تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا پروژه در زمان مقرر تحویل گردد.