Facebook

تفاوت وب اپلیکیشن با وب سایت

یک وب سایت به فضایی از اینترنت نیاز دارد. وب سایت ها دارای یک صفحه اصلی و چندین صفحه هستند. وب سایت ها برای معرفی محصول،خدمات یک شرکت یا برای دادن اطلاعاتی مانند سایتهای خبری طراحی می شوند. بنابراین سایت ها بر خلاف وب اپ ها بر روی محتوا تمرکز دارند.
نکته ی دیگر اینکه یک وب سایت، محتوایش برای همه ی کاربران یکسان نمایش داده می شود. اما مثلا در یک وب اپلیکیشن ارتباط با مشتری، محتوا و عملکرد بر اساس تعامل مشتری با وب اپ می تواند تغییر کند.

ساخت وب اپلیکیشن حرفه ای با سه سوت وب

شرکت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن سه سوت وب با تجربه و نمونه کارهای درخشان، نمونه کارهای موفقی در زمینه ساخت وب اپلیکیشن ها دارد.

تیم طراحی اپلیکیشن سه سوت وب، از تکنولوژی های روز دنیا برای اسکریپت نویسی بهره می برد. از اصول قابلیت واکنش گرایی برای طراحی وب اپ ها استفاده می کند تا مشکل نمایش در سایز های محتلف دستگاه ها وجود نداشته باشد.

وب اپلیکیشن چیست؟

وب اپلیکیشن (web Application) ها یا برنامه های تحت وب، برنامه هایی هستند که از طریق وب قابل دسترسی اند. وب اپلیکیشن ها بر روی کارکرد و عمل تمرکز دارند و محتوای چندانی ندارند. با نرم افزار تحت وب ، کاربران اینترنتی در هر زمان از شبانه روز و در هر مکان می توانند با کسب و کار مورد نظر تعامل داشته باشند.
ساخت وب اپلیکیشن نیازمند دقت در جمع آوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل آنها برای یک مجموعه می باشد. برای همین نیازمند برای یک مجموعه بزرگ، طراحی وب اپلیکیشن نیازمند صرف زمان بیشتری ست.

از وب اپلیکیشن های کاربردی می توان به فروشگاه های آنلاین مانند دیجی کالا،وب میل و … اشاره کرد.

مزایای وب اپلیکیشن ها

  • امکان ذخیره سازی داده ها بر روی سیستم یا فضای ابری (cloud)
  • وب اپلیکیشن ها نیاز به نصب روی سیستم کاربر را ندارند و بر روی مرورگر وب اجرا می شوند.

اپلیکیشن وکالت

اپلیکیشن اندرویدی موسسه حقوقی روشنی معز درزمینه مشاوره آنلاین با وکیل باسابقه و زبده در امر وکالت و مسائل حقوقی پس از عضویت در سایت و پرداخت هزینه مشاوره فعالیت دارد. این اپلیکیشن توسط تیم متخصص سه سوت وب در دست طراحی می باشد

وب اپلیکیشن وکالت

پی سی کلاس

اپلیکیشن پی سی کلاس، به منظور اتصال دانش آموز و استاد طراحی شده است.

وب اپ پی سی کلاس