Facebook

طراحی سایت مشاور املاک

افراد زیادی برای اینکه مورد مناسب خود را برای خرید ،رهن و اجاره پیدا نمایند،تمامی املاک ها ی موجود در محل زندگی خود را جستجو میکنند و در آخر هم به نتیجه ی مطلوب نمیرسند.با پیشرفت تکنولوژی های مبتنی بر سایت و افزایش استفاده از اینترنت و دستیابی آسان همه مردم به فضای مجازی، روشهای سنتی بنگاه داری و مشاور املاک دیگر کاری قدیمی به نظر می رسد! چرا که طراحی سایت مشاور املاک ،  تسهیلات زیاد و فواید متعددی را جلوی پای مستاجران، موجران و مشاوران املاک قرار داده است. با طراحی سایت مشاور املاک ،ارتباط هم برای مخاطبین و هم مشاورین املاک راحت تر میشود و زمان کمتری از طرفین میگیرد.در ضمن مخاطبین شما  میتوانند جستجوی خود در سایت برای یافتن خانه ی مورد نظر محدود به محل خاص کرده و گزینه های مرتبط تر را مشاهده نمایند.

در واقع خانه،جایگاهی است که وقت بسیار زیادی را در آن میگذرانیم.بدیهی است که وقت زیادی را نیز برای انتخاب آن باید گذاشته شود.عموم مردم برای اینکه منزل مورد نظر خود را انتخاب نمایند از جستجوی محلی استفاده میکنن.البته راه دیگری هم ندارند چون منبعی موجود نیست تا روش دیگری را برای جستجو به کار گیرند.در این روش جستجو وقت هزینه زیادی بدون اینکه نتیجه ی مطلوبی داشته باشد صرف میگردد.راه حلی که برای جبران صرف این منابع، در دنیا امروز میتوان پیش گرفت کمک از فضای اینترنتی است.

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک هم به نفع مشتریان است و هم مشاوران املاک.زیرا آنان که باید زمان زیادی را برای بازدید از منازل مختلف در مکان ها و با مسافت ها ی متفاوت میگذاشتند را دیگر نمیگذارند و  میتوانند در منزل و با مشورت گرفتن  از افراد دیگر و همچنین موجود بودن قابلیت مقایسه منازل باهم انتخاب را بسیار راحتر کرده و هزینه های جاری را بسیار کمتر میکند.مشاوران املاک نیز اکثر وقت خود را میتوانند برای جذب صاحبین ملک گذاشته تا منزل خود را با استفاده از مشاور املاک شما به دید عموم برسانند.همچنین با این امکان وجه تمایزی که بین شما و رقبایتان به وجود می آید،کسبتان را خاص تر و کارآمد تر کرده و مخاطبین بیشتری را به سمت مشاور املاک شما میکشاند.

چگونگی طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک بصورتی انجام شده که مدیر سایت می تواند به افراد اجازه اضافه نمودن ملک در سایت بدهد که پس از افزودن اطلاعات مسکن برای فروش یا اجاره، پس از تائید نهایی توسط مدیر سایت، برای عموم قابل مشاهده خواهد بود. در این امکان توسط شرکت طراحی وب سایت املاک سه سوت وب بوجود آمده که مدیر سایت می تواند از میان ملکهای ثبت شده بعضی را بصورت ویژه و خاص در بخشهای مختلف صفحه اصلی سایت فروش و اجاره ملک نمایش دهد.وب سایت املاک موجب شده تا مخاطبین در طیف گسترده تری بتوانند از خدمات شما بهره ببرند.

طراحی وب سایت املاک

باهدف تسریع و تسهیل مدیریت فروش و اجاره ملک در کل کشور مصمم شدیم تا با طراحی وب سایت املاک و مستغلات برای مشاورین مسکن و فعالان این حیطه، سهمی کوچک در به روزرسانی امور مربوط به فروش و اجاره مسکن در کشور به انجام رسانیم. پروژه طراحی وب سایت املاک و بنگاه ها توسط شرکت مهندسی سه سوت وب که متخصص در ارائه خدمات در زمینه طراحی سایت می باشد، پس از افزودن امکانات جدید به وب سایت املاک، این بسته دردسترس تمامی آژانسهای مسکن قرار می گیرد.

 

طراحی وب سایت املاک

 خدمات شرکت سه سوت وب در زمینه طراحی سایت املاک

از شاخص ترین خدماتی که شرکت طراحی سایت املاک سه سوت وب در اختیار بازدیدکنندگان و مشاوران ملکی قرار می دهد می توان موارد ذیل را نام برد:

. امکان طراحی صفحه ارتباط با ما

. امکان ایجاد گروه بندی

. امکان طراحی صفحه اخبار و مقالات

.امکان طراحی صفحه توضیحات و عکس ملک

. امکان طراحی صفحه جستجو

.امکان طراحی صفحه پیشنهاد خاص

.امکان طراحی بخش نقشه

طراحی سایت مشاور املاک
طراحی سایت املاک

ویژگیهای طراحی سایت املاک

در طراحی سایت املاک سه سوت وب:

.امکان ایجاد صفحه ای مختص به هر ملک ؛

.امکان ایجاد گالری تصاویر از منزل مورد نظر؛

.امکان مقایسه منازل با یکدیگر ؛

.امکان عضویت افراد و اضافه کردن ملک خود به آرشیو املاک شما؛

.نمایش خاص به صورت اسلایدر املاک اکازیون ؛

.امکان اتصال به درگاه های بانکی و پرداخت ها ی آنلاین ؛

.امکان گروه بندی املاک با عناوین رهن،اجاره و فروش و تمامی امکاناتی که شما مد نظر دارید.

طراحی سایت ارزان املاک

شرکت طراحی سایت سه سوت وب خدمات خود را با کیفیتی بسیار مناسب و هزینه ای به نسبت کمتر برای همراهانمان خواهد داشت.طراحی سایت ارازن املاک خدمتی گران قدر از سه سوت وب برای صاحبان مشاغلی است که میخواهند علاوه بر ارائه مناسب خود هزینه ی اندکی را برای این موضوع درنطر گرفته اند.طراحی سایت ارزان املاک توسط متخصصان سه سوت وب با خلایت و مقارن با تمامی پیشرفت ها در زمینه طراحی سایت،مجموعه ای بهینه را برای شما به همراه خواهد داشت.در طراحی سایت ارزان املاک گروه سه سوت وب شما میتوانید قرارداد های خود را نیز به صورت اینترنتی انجام دهید.برای اطلاع بیشتر با پشتیبانی در ارتباط باشید.

طراحی سایت ارزان املاک

گروه مهندسی سه سوت وب این اطمینان را به شما می دهد تا طراحی سایت ارزان املاک شما را کاملا حرفه ای و مطابق با نیاز شما و مشتریان شما طراحی کند. و آماده ارائه هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد. اگر نیاز به مشاوره دارید حتما بدون معطلی با ما تماس بگیرید حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید ما در خدمت شما هستیم.

طراحی سایت مشاور املاک
پانوشت:  سایت املاک ،  طراحی سایت املاک ، طراحی  وب سایت املاک ، طراحی سایت ارزان املاک ، آموزش سئو ،  ساخت نرم افزار ، طراحی سایت مشاور املاک ، ارزان ، طراحی سایت در کرج ، طراحی سایت در تهران ، طراحی سایت در ارومیه  ، طراحی سایت فروشگاهی
Summary
Review Date
Reviewed Item
طراحی سایت املاک با امکان مدیریت کامل توسط مالک
Author Rating
51star1star1star1star1star

3 دیدگاه ها

  1. […] مثال سایت املاک با سایت ساختمانی با هم تبادل داشته […]

  2. isbest گفت:

    امکان بستن قرارداد به صورت اینترنتی هم هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.