Facebook

طراحی سایت تفریحی | بازی آنلاین

طراحی سایت تفریحی

امروزه حتی بسیاری از سرگرمیها هم به صورت آنلاین انجام میشود. احتمالا برای شما هم پیش آمده است که دو نفر با تبلت خود در حال بازی شطرنج و … میباشند. پس بنابراین با وجود چنین سایت هایی میتوان علاقه مندان به خوش گذرانی البته به صورت مجازی را به این سمت کشاند. البته به خاطر داشته باشید با طراحی درست و برنامه ریزی صحیح  سایت تفریحی میتوان در نهایت بازدیدکنندگان  را به چنین مراکزی کشاند و درآمد خود را از این طریق چند برابر نمایید. با وجود انتشار اخبار و دریافت تبلیغات در چنین سایت هایی میتواند مهمترین منبع درآمدی برای مدیر و دارنده سایت باشد. شاید درآمد بالایی برای بازی آنلاین از مشتریان در ابتدا نداشته باشید ، ولی بسیاری از مراکز تفریحی و گردشگری و اسباب بازیها و … به دنبال چنین سایت هایی هستند تا تبلیغات خود را در آنها قرار دهند.

 

 

طراحی سایت تفریحی و بازی

طراحی سایت تفریحی

امکان وجود مطالب سودمند و با جذب بسیار از زندگی علاقه مندان به هنر و ورزشکاران تا  پازل و جدول و لطیفه و طنز میتواند از مهمترین مطالب تشکیل دهنده چنین وب سایت هایی باشند. هم اکنون بسیاری از افراد آنلاین به دنبال یافتن چنین وب سایت هایی هستند تا دقایقی از وقت خود را در آن بگذرانند. حالا شما میتوانید از این فرصت نهایت سود لازم را برده  و نه دقیقه بلکه ساعتهای زیادی بازدیدکنندگان وقت خود را در سایت شما بگذرانند و با این کار هم کاربران محتاج به وب سایت شما خواهند شد و هم کاربر وب سایت شما به صورت صعودی هر روزه افزایش پیدا می نماید.

 

سایت تفریحی

چرا به طراحی سایت بازی آنلاین نیازمندیم؟

یکی از بخشهای بسیار پربیننده  سایت شما معرفی مراکز تفریحی و بازی درسایت خواهد بود.  سایت شما می تواند مرجع بسیار خوبی درکشور ایران باشد بطوریکه اشخاص زیادی به صورت هرروز با جستجوی چنین مکانهایی در  سایت گوگل در نهایت به  سایت شما خواهند رسید و شما هم در مقابل ارائه چنین اطلاعات مهمی همراه با جزئیات کامل از آنها هزینه اشتراک دریافت نمایید. همچنین بسیاری از مدیران کسب و کار در حوزه فعالیت تفریحی و بازی آنلاین علاقه مند هستند در  سایت شما آگهی ها و تابلوهای تبلیغاتی باارزش بالایی را بدهند.

 

 

 

طراحی سایت بازی آنلاین

بازی آنلاین

طراحی سایت بازی آنلاین به دلیل بالا بودن حجم مطالب کاری بسیار حساس و مهم تلقی میگردد به طوریکه در شرکت سه سوت وب تیم مهندسی بسیار حرفه ای در ابتدا خواسته های شما را دریافت نموده و بر اساس آن برنامه ریزی می نمایند. حتی چنانچه لازم باشد مشاوره های لازم را در جهت ارائه سرویس های بیشتر و منحصر به فرد تر به شما خواهند داد. معمولا اشخاص علاقه مند به بازیهای آنلاین برای پیروزی در برابر رقبای خود حاضر هستند سرمایه بسیاری را پرداخت نمایند و ساعتهای زیادی را در  سایت تفریحی شما سپری نمایند. در نظر داشته باشید هر اندازه بازدیدکنندگان بیشتری در  سایت شما زمان را سپری نمایند رتبه سایت شما در موتورهای جستجوگر بالا خواهد رفت و این به سود شما خواهدبود.

 

 

اصولا در طراحی سایت تفریحی و بازی آنلاین چنین خدماتی را میتوان ارائه نمود:

  • امکان طراحی صفحه  دسته بندی و جستجوی مراکز تفریحی و بازی بر اساس پارامترهای مختلف
  • امکان طراحی صفحه  درج تصویر و ویدئو از مرکز مورد نظر
  • امکان طراحی صفحه  چت آنلاین برای جذب بیشتر بازدیدکنندگان

 طراحی سایت بازی آنلاین

مطابق با تجربه شرکت سه سوت وب در زمینه طراحی سایت های مختلف، به این نکته رسیده ایم که اصولا طراحی سایت بازی آنلاین کار چندان آسانی نیست و برای انجام این کار، باید فرد صاحب سایت از سرمایه خوبی برخوردار باشد. البته در بخش طراحی سایت تفریحی کار ساده تر خواهدبود. چرا که چنین سایت هایی بیشتر جنبه اطلاع رسانی دارد و باید هر روز بازدیدکنندگان با انبوهی از  اخبار بروز شده روبرو شوند. معمولا همراه با داشتن یک  سایت تفریحی میتوان نرم افزارهای نسخه Android و iOS را نیز برای  سایت خود تهیه نمود که  شرکت طراحی سایت سه سوت وب برای این کار مشاوره و کارهای اجرایی بسیار کاملی را برای شما انجام خواهد داد.

 

بازی آنلاین

 

سایت بازی آنلاین

با توجه به حضور جوانان و نوجوانان درفضای مجازی و علاقه مندی آنها به بازی های آنلاین كامپيوتری، عده ای به فكر طراحی سايت بازی آنلاين افتاده اند. معمولا بازی های كامپيوتری در بین مردم  از محبوبيت خاصی برخوردارند بنابراين بازی های آنلاين نيز از اين موضوع جدا نيستند.

در سايت بازی آنلاين، بازدیدکنندگان می توانند به بازی با يكديگر بپردازند و امتياز دریافت نمایند و با كسب امتياز به مراحل بالاتر و رقابت با ديگر کاربران بپردازند و در آخر نيز برنده ی نهايی مشخص می شود. هر چقدر طراحی بازی  از کیفیت تصویر و گرافيك بالايی برخوردار باشد، افراد بيشتری تمايل به بازی در سايت را پيدا خواهند كرد.

گروه مهندسی سه سوت وب این اطمینان را به شما می دهد تا طراحی سایت تفریحی/بازی آنلاین شما را کاملا حرفه ای و مطابق با نیاز شما و آماده ارائه هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد. اگر نیاز به مشاوره دارید حتما بدون معطلی با ما تماس بگیرید حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید ما در خدمت شما هستیم.

پانوشت:طراحی سایت تفریحی – سایت تفریحی – بازی آنلاین – طراحی سایت بازی آنلاین – طراحی سایت در کرج – طراحی سایت فروشگاهی ، بهینه سازی سایت ، ساخت نرم افزار

چقدر این پست کار آمد بود؟لطفا امتیاز دهید

بر روی ستاره ها جهت امتیاز دهی کلیک کنید

As you found this post useful...

Follow us on social media!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 7 =