Facebook
طراحی اپلیکیشن موبایل در اصفهان | Mobile app design in Isfahan
2.2 (44%) 5 votes

طراحی اپلیکیشن موبایل در اصفهان

طراحی اپلیکیشن موبایل مدتهاست که وارد زندگی ما شده است و نقش مهمی در زندگی ما دارد.

از ابتدا موبایل ها فقط توان برقراری تماس صوتی و پیامک را داشتند و به مرور زمان و پیشرفت چشمگیر صنعت موبایل امکانات فراوانی به آن اضافه شد و امروزه با ظهور گوشی های هوشمند, دیگر میتوانید از کنترل ضربان قلب , تعداد گام هایی که برمیدارید تا چک کردن حساب بانکی و پرداخت های الکترونیک را با موبایل خود انجام دهید.

طراحی اپلیکیشن اندروید، اپلیکیشن IOS ، بستر های مختلفی هستند که توانسته اند بنا به ذائقه های متفاوت کاربران ، هر روز بیش از پیش به هواداران خود بیافزایند.

از این رو شرکت سه سوت وب با طراحی اپلیکیشن موبایل در اصفهان به همراه تیم برنامه نویسی موبایل خود، توانسته تا یار و همراه خوبی برای ورود شما به این بازار ارزشمند و رو به پیشرفت باشد.

اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن

با ساخت یک اپلیکیشن گوشی مناسب می‌توانید از محبوبیت بی‌نظیر اپلیکیشن‌های گوشی کمال استفاده را ببرید و به مشتریان خود خدمات سریع و با کیفیتی را ارائه دهید. بدین ترتیب مشتریان نیز همواره به شما وفادار خواهند بود و از خدمات شما بهره‌مند خواهند شد.

همان طور که قابل مشاهده می باشد روز به روز بر تعداد کاربران دستگاه های هوشمند نظیر تلفن های همراه و تبلت ها افزوده می شود. نرم افزار های پر طرفدار همانند ورد ، گوگل کروم و فایر فاکس و کلیه بازی های رایانه ای جزء اپلیکیشن ها به حساب می آیند .

به صورت روزانه طراحی اپلیکیشن های متعددی برای ساخت اپلیکیشن موبایل با موضوع های گوناگون انجام می گردد .بسیاری از مدیران کسب و کار ها و فعالیت های حرفه ای برای ارائه ی هر چه بهتر خدمات و محصولات خود رو به راه اندازی طراحی اپلیکیشن موبایل , طراحی اپلیکیشن اندروید آورده اند.یکی از مهم ترین و بزرگترین سازمان ها در حوزه ی ساخت و طراحی اپلیکیشن موبایل برای شبکه های اجتماعی می باشند چرا که اهمیت در دست داشتن اپلیکیشن را به خوبی درک نموده اند و نهایتا کاربران بسیاری را از این طریق جذب نموده اند . حجم موفقیت از طریق ساخت  اپلیکیشن به حدی رسیده است که شبکه اجتماعی معروفی همانند اینستاگرم تمامی خدمات خود را از طریق نرم افزار یا اپلیکیشن در اختیار کاربران خود قرار می دهد .

ساخت اپلیکیشن موبایل فروشگاه اینترنتی

اپلیکیشن فروشگاه جهت معرفی و فروش محصولات بسیار مناسب است. خرید محصول آسان انجام می شود و کلیه اتفاقات فروش در داخل اپلیکیشن انجام می گیرد.

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

این اپلیکیشن با دو نوع کاربری داخلی (جهت دریافت سفارش مشتریان داخل رستوران) و همچنین خارجی (جهت دریافت سفارشات بصورت اینترنتی و یا از طریق پیامک) استفاده می شود.
طراحی نرم افزار اندروید خبری
این نوع اپلیکیشن برای وب سایت های خبری و وب سایت هایی که محتوای قابل ارائه ای دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

ساخت اپلیکیشن با ایده شما و انحصاری

طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید براساس نیاز و ایده شما به شکل اختصاصی برای اشخاصی که به دنبال ساخت نرم افزار به صورت اختصاصی هستند.

طراحی اپلیکیشن
قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل

تعرفه و قیمت طراحی اپلیکیشن

قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل بسته به قابلیت هایی که در طراحی اپلیکیشن خود می خواهید می تواند متغییر تعریف گردد و مدت زمان انجام پروسه طراحی اپلیکیشن می تواند بسته به میزان فعالیت و قابلیت های متعددی که می خواهید تعیین گردد.

سه سوت وب همواره آماده ارائه مشاوره‌های لازم جهت تولید نرم‌افزار موبایل باکیفیت مناسب و همچنین ارائه راهکارهای تجربه کاربری در جهت ساده‌سازی فرآیندها و بهبود آن‌ها در نرم‌افزار موبایل شما هستند. پس از تهیه طرح اولیه حتماً با کارشناسان سه سوت تماس بگیرید تا مشاوره‌های لازم جهت بهبود طرح و قیمت طراحی اپلیکیشن و همچنین عقد قرارداد و انجام کار در این زمینه را به شما بدهند.

سه سوت وب با تیم تخصصی طراحی اپلیکیشن موبایل در اصفهان این اطمینان را به شما می دهد تا طراحی اپلیکیشن شما کاملا حرفه ای و مطابق با نیاز شما باشد، سه سوت وب، آماده ی ارائه ی هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید بدون معطلی با ما تماس بگیرید، حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید، سه سوت وب در اختیار شماست.

پانوشت : طراحی اپلیکیشن موبایل در اصفهان , طراحی اپلیکیشن موبایل , اپلیکیشن موبایل , طراحی اپلیکیشن , قیمت طراحی اپلیکیشن ,  طراحی سایت در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.