Facebook

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزش آنلاین

اگر قصد طراحی یک سایت برای آموزشگاه عمومی یا خصوصی خود را دارید دو راه کلی رو به روی شما وجود دارد. از یک خدمات طراحی سایت آموزش آنلاین استفاده کنید یا این که خودتان به تنهایی این کار را انجام دهید. اگر مورد دوم را انتخاب کنید با یک سری پوسته ها و خدماتی رو به رو خواهید شد که می توانید از خانه این طراحی را انجام دهید. اما طراحی یک سایت آموزش مجازی دقیق و حرفه ای نیاز به یک تیم حرفه ای هم خواهد داشت. بنابراین انجام دادن کار به تنهایی ممکن است خیلی طول بکشد. گاهی اوقات این روش با شکست نیز رو به رو می شود. در این مطلب به طراحی سایت آموزش آنلاین، طراحی سایت آموزش مجازی، وب سایت آموزشی، طراحی سایت آموزشگاهی اشاره می کنیم. همچنین یک نمونه سایت آموزش آنلاین را به شما نشان می دهیم.

استفاده از خدمات طراحی وبسایت باعث می شود که فرایند با سرعت بیشتری به جلو حرکت کند. همچنین باعث می شود که روی زمان پایان پروژه حساب کنید و بودجه ای برای اینکار درنظر بگیرید. با یک تیم طراحی در ارتباط قرار می گیرید که از قبل تجربه طراحی سایت آموزش آنلاین را داشته است. در سه سوت وب ما می دانیم که چطور یک وبسایت آموزشگاهی موفق خواهد شد. همچنین با تمام روند طراحی آن از ابتدا آشنایی داریم.

واقعیت این است که طراحی سایت تجاری با طراحی سایت آموزش آنلاین متفاوت است. بسیاری از طراحان سایت آموزشگاهی اشتباهات معمولی را مرتکب می شوند،

اشتباهات معمول در طراحی سایت آموزش آنلاین

هدایت کردن اشتباه کاربر: طراحی سایت آموزش آنلاین باید کاربر پسند باشند. تعداد کلیک های کاربر بعد از طراحی سایت آموزش آنلاین باید به حداقل برسد تا کاربران برای رسیدن به هدفشان دچار سختی نشوند.

حوصله سر بر بودن: طراحی سایت آموزش آنلاین باید به گونه ای انجام شود که نوجوانان و کودکان را به راحتی به خود جذب کند. اگر سایت شما خسته کننده باشد این قشر از جامعه را به راحتی ازدست خواهید داد.

ساده نبودن: طراحی سایت آموزش آنلاین باید به گونه ای انجام شود که در نهایت به سادگی آن افتخار کنیم. اگر طراحی سایت آموزش آنلاین با پیچیدگی انجام شود به سرعت باعث نا امیدی می شود.

طراحی سایت آموزش آنلاین پی سی کلاس 

طراحی سایت آموزش آنلاین design online educational website

طراحی سایت آموزشی

دانش آموزان با مشکل یادگیری روبه رو نیستند، بلکه به دلیل انعطاف ناپذیر بودن برنامه های درسی دچار بیزاری از یادگیری شده اند و برنامه های درسی رایج را مطابق با مغزها و ذهنهای تغییریافته خویش نمی یابند. طراحی سایت آموزش آنلاین یکی از روش های مقرون به صرفه است. نتایج پژوهشها نشان میدهد که نزدیک به نیمی از افراد جامعه، حس بینایی برتری دارند و نزدیک به یک پنجم از برتری حس شنوایی برخوردارند؛ یعنی از راه گوش بهتر یاد میگیرند. بیش از یکسوم دانش آموزان از راه لمسی و جنبشی بهتر یاد میگیرند.

مدرسه های امروز باید از روشهای چندحسی در آموزش بهره بگیرند و فرایند یاددهی- یادگیری را با استفاده از فناوری به پیش ببرند. برنامة درسی باید قابلیت این را داشته باشد که دانش آموزان را برای کسب موفقیت در دنیای در حال تغییر و متأثر از فناوریهای گوناگون و نو آماده کند. علت طراحی سایت آموزش آنلاین این است که این حس های یادگیری را در دانش آموزان تقویت کنیم تا به بهترین نتیجه برسند.

نمونه سایت آموزش مجازی example education online wensite

نمونه سایت آموزش آنلاین

در سه سوت وب سایت های آموزشی فراوانی را طراحی کرده ایم. یک نمونه سایت آموزش آنلاین پی سی کلاس است. این وب سایت آموزشی تمام امکاناتی که یک نمونه سایت آموزش آنلاین به آن نیاز دارد را در خود جای داده است. برای این که یک نمونه سایت آموزش آنلاین را مشاهده کنید به این وب سایت آموزشی مراجعه کنید. پس از مراجعه به این وب سایت آموزشی با دقت قسمت های مختلف را مشاهده کنید. این سایت بزرگترین و پربازدیدترین وب سایت آموزشی آنلاین است که توسط تیم سه سوت وب طراحی شده است. در این نمونه سایت آموزش آنلاین دوره هایی وجود دارند که دانش آموزان می توانند از آنها استفاده کنند. مدرسین نیز قادر به ثبت نام هستند. این نمونه سایت آموزش آنلاین در صفحه اول گوگل جست و جو می شود.

از نظر سئو نیز می توانید روی تیم سه سوت وب حساب باز کنید. تیم قدرتمند سه سوت وب تمام اقدامات لازم برای ورود وب سایت آموزشی شما به صفحه اول گوگل را انجام می دهد. قبل این که ببینید کدام نمونه سایت آموزش آنلاین بهتر است لطفا به رنکینگ آن در گوگل هم نگاه کنید.

یک نمونه سایت آموزش آنلاین از تیم سه سوت وب

 

وب سایت آموزشی educational website

وب سایت آموزشی

با اهداف برپاسازی کلاس‌ها به صورت آنلاین و کاملا مجازی از مهمترین اهداف طراحی این نمونه سایت آموزش آنلاین است که از مهمترین دلایل تشکیل کلاسها به صورت آنلاین می تواند موارد مختلف همچون جلوگیری از اتلاف وقت، یا دور بودن از موسسه آموزشی شما باشد. مشاوران سه سوت وب آماده ارائه همه گونه مشاوره در این زمینه به شما هستند تا با خیال آسوده اقدام به سفارش و طراحی چنین نمونه سایت آموزش آنلاین نمایید.

خدمات ارائه شده در یک وب سایت آموزشی

 • ایجاد کلاس آنلاین و مجازی
 • اعلام دوره های آموزشی و دسته بندی آنها و ارائه نسخه دانلود شدنی آن به کاربران آنلاین وب سایت آموزشی
 • ثبت نام به صورت آنلاین و دریافت شهریه توسط درگاه بانکی و …
 • گرفتن آزمونها به صورت آنلاین و اعلام نتیجه آزمون در همان لحظه
 • فروشگاه کتاب به صورت آنلاین برای استفاده از کتابها و دانلود آنها
 • نمایش اخبار و مقالات در جهت جذب بیشتر متقاضیان آموزش
 • تاریخچه و معرفی مرکز آموزشی
 • اخبار مرکز آموزشی و سایر اخبار مرتبط
 • دوره های آموزشی در حال برگزاری و دوره های آموزشی آتی
 • شرایط و نحوه ثبت نام متقاضیان آموزش
 • برنامه زمان بندی کلاس ها
 • ثبت نام آنلاین در دوره های آموزشی
 • معرفی کتاب ها و جزوات آموزشی
 • فروش کتاب ها و جزوات و سایر وسائل کمک آموزشی
 • صدور کارنامه و اعلام نتایج
 • دانلود جزوات اساتید، نمونه سؤالات و …
 • تصاویر و ویدیوهای آموزشی
 • گالری تصاویر از آموزشگاه و فعالیتهای آن
 • درج نظرات راجع به آموزشگاه و دوره های آموزشی
 • خبرنامه ایمیلی و پیامکی برای کاربران
 • امکان گفتگوی زنده با پشتیبان آموزشی
 • معرفی اساتید و مربیان به صورت گرافیکی
 • انجمن گفتگو
 • ربات تلگرام با امکان درج محتوای وب سایت آموزشی در کانال تلگرام به صورت اتوماتیک
 • برگزاری نظرسنجی های آنلاین

هدف مدیر در وب سایت آموزشی

اگر از مدیران یک موسسه آموزشی باشید داشتن یک نمونه سایت آموزش آنلاین ایده آل می تواند به طور شگفت آوری در جذب مخاطبان بیشتر و افزایش آمار ثبت نام و برپایی کلاسها در مرکز آموزشی شما کمک نماید.مطمئن باشید هم اکنون اساتیدی که در موسسه شما مشغول تدریس هستند با دیدن عکس و رزومه و پروفایل شخصی خودشان در وب سایت آموزشی خرسند خواهند شد و از کار کردن در موسسه شما به خود و شما افتخار میکنند. سعی کنید با داشتن وب سایت آموزشی هم دانشجو و هم استاد را راضی نگه دارید تا سود شما از این راه افزایش پیدا نماید.

طراحی سایت آموزش مجازی design online educational website

طراحی سایت آموزش مجازی

طراحی سایت آموزش مجازی به طور موفقیت آمیز به خودی خود انجام نخواهد شد. اگر طراحی خود را به کسی واگذار کنید که تجربه ای در این بازار کار داشته باشد بهترین نتیجه را خواهید گرفت. هدف شما این است که طراحی سایت آموزشگاهی خود را به کسی بسپارید که در زمینه طراحی سایت آموزش مجازی تجربه قبلی داشته باشد. طراحی یک سایت آموزش مجازی به طور موفقیت آمیز به موارد بسیاری از فونت گرفته تا ترکیب صفحه ای بستگی دارد.

توجه به تعریف دهکده جهانی و یکی شدن یافته های بشر از علوم، راهکاری است که از طریق استفاده از فناور

یهای نو امکانپذیر است. برای ایفای نقش در این کاروان علم باید با استفاده از فناوری روز به هم اندیشی پرداخت. آشنایی با روشهای نوین آموزش براساس فناوری روز در سایر نظامهای آموزشی اولین گام، اعمال امکانات و دیدگاههای بومی و منطقه ای گام بعدی است. استفاده از فناوریهای نوین از سنهای پایین با رسانه های آموزشی شروع میشود.

امروزه بسیاری از مشاغل برای دستیابی به اهدافشان استفاده های مختلفی از اینترنت می کنند. در این بین نیاز به استفاده از اینترنت و طراحی سایت آموزش مجازی برای مراکز آموزشی و آموزشگاهی بیشتر از دیگر حرفه ها احساس می شود. در طراحی سایت آموزش مجازی باید بتوان ارتباط درست بین تقاضا کنندگان آموزش و مراکز آموزشی برقرار کرد.

علت مقرون به صرفه بودن طراحی سایت آموزش مجازی

صرفه جویی در زمان و امکان دسترسی راحتر برای کاربران.

مرتفع شدن محدودیت مکانی، زمانی و امکان دستیابی به کاربران بیشتر در نقاط مختلف و از فواصل دور. زیرا پس از طراحی سایت آموزش مجازی در اینترنت قابلیت دسترسی از هر نقطه ای امکان پذیر خواهد بود.

اکثر مراکز آموزشی که از سیستم آموزشی سنتی و حضوری استفاده می کنند فقط می توانند از مراجعه حضوری افراد به آموزشگاه برخوردار باشند که اکثرا هم این افراد از مناطق نزدیک به آموزشگاه هستند، در این حالت دسترسی شما حتی در خود شهرتان هم به چند امجاور محدود است بنابراین شما می توانید با طراحی سایت آموزش مجازی و ارائه امکانات آموزشی لازم و ضروری در آن با صرف هزینه،زمان و منابع بسیار کمتر امکان دسترسی به کاربران بیشتر حتی در دورترین نقاط ایران را فراهم آورید.

شرکت طراحی سایت سه سوت با سرافرازی اعلام میدارد که پروژه و نمونه کارهای با کیفیت را در حوزه طراحی سایت آموزش مجازی در کارنامه خود دارد به صورتیکه در حال حاضر مشتریان منحصر به فرد خودشان را دارند. از مجموعه این نمونه کارها میتوان به پروژه های زیر اشاره نمود:

طراحی سایت آموزش مجازی پی سی کلاس 

 

طراحی سایت آموزشگاهی design website for education

طراحی سایت آموزشگاهی

اگر یک طراحی یک سایت آموزشگاهی به گونه ای انجام شود که در نهایت استفاده از آن ساده باشد و به طور حرفه ای طراحی شود، باعث می شود که دنیایی از موقعیت ها برای شرکت آموزشی شما فراهم گردد. بعد از طراحی سایت آموزشگاهی می توانید دانش آموزان جدیدی را به طرف خود جذب کنید. همچنین می توانید مدرسان بهتری را نیز استخدام کنید. با طراحی سایت آموزشگاهی می توانید با والدین و دانش آموزان به طور آنلاین ارتباط داشته باشید. بهتر است طراحی سایت آموزشگاهی خود را به دست افراد حرفه ای بسپارید که قبلا هم در این زمینه تجربه داشته اند. البته خودتان هم می توانید این کار را انجام دهید، فقط ممکن است وقت گیر باشد. گاهی اوقات نیز طراحی سایت آموزشگاهی با شکست مواجه می‌شود.

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های جديد، بويژه فناوری های مربوط به عرصه اطّلاعات و ارتباطات، زمينه تحولات سريع در جهان فراهم شده است. یکی از این زمینه‌ها طراحی سایت آموزشگاهی است. اين تحولات نيز دنياي جديدی را شكل داده و به ظهور رسانده كه از قسمت های متعادلی تشكيل شده است. بخش هايی كه جمع شدن آنها در كنار يكديگر در شبكه جديد اطّلاعات، تعاملی نه از سر اتّفاق كه از روی اجبار ناشی از ضرورت تاريخی است. طراحی سایت آموزشگاهی كه قرار است انسان را براي آينده آماده كند، بايد توانايی رويارويی با چالش‌هايی كه تحولات كنونی بر روی نسل حاضر قرار می دهد را داشته باشد. از اين رو بايد ماهيت آن پويا، تغيير پذير و منعطف باشد و در جهت رشد، تعالی و تغيير حركت كند.

در این مقاله نمونه سایت آموزش آنلاین را مشاهده کردید. با نحوه طراحی وب سایت آموزشی آشنا شدید. دقت کنید که طراحی سایت آموزش مجازی با طراحی سایت آموزشگاهی در بعضی مواقع متفاوت خواهد بود.

طراحی سایت آموزشگاهی در قرن حاضر

نقش فناوری در انتقال علوم باعث شده است تا فراگیری با سرعت زیادی وسعت یابد و رشد نوآوری در آموزش علوم، با سرعتی بیشتر از عمر ما طی شود. بنابراین، استفاده از شیوه هایی که منجر به یادگیری و کاربردی شدن علوم تجربی و یافتن مصداقهای آن در زندگی باشد و باعث شود که فرد با استفاده از فناوری روز بتواند در صورت نیاز به کسب دانش و اطلاعات بپردازد، به طراحی و برنامه ریزی نیاز دارد. طراحی سایت آموزشگاهی برای دانش آموزان قرن بیست ویکم کار آسانی نیست؛

دانش آموزان امروز نسبت به دانش آموزان دیروز، از دروس و آموزش انتظاراتی متفاوت دارند. پس طراحی سایت آموزشگاهی باید به طور حرفه ای انجام شود. عامل این انتظارات، تغییرات سریع اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و فناورانه است که برآنان تأثیر گذاشته است. از طرف دیگر، مجهزتر بودن بسیاری از خانه ها از نظر کاربرد فناوریهای جدید، نسبت به مدرسه ها، باعث می شود مغز دانش آموزان نسبت به جذب همة چیزهای نو و پیچیده در دنیای امروز فعال باشد. این مسئله در طراحی سایت آموزشگاهی نیز صدق می کند.

چرا طراحی سایت سه سوت وب ؟

شرکت طراحی سایت سه سوت وب با تکیه بر تخصص و بهره گیری از طراحان سایت حرفه ای ، یکی از بهترین شرکت های طراحی وب در عرصه طراحی سایت تهران ، طراحی اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی سایت است. وجه تمایز ما با دیگر شرکت های طراحی وب سایت در جلب رضایت مشتری است که این امر تنها با ارائه کار با کیفیت محقق می شود. طراحی سایت به روز با سرعت لود بالا ، طراحی اختصاصی ، ارائه مشاوره فنی ، تعهد و مسئولیت در قبال کار از مزایای کار با شرکت ما است. برای مشاوره و برآورد هزینه طراحی وبسایت با مشاورین ما تماس برقرار کنید.

گروه مهندسی سه سوت وب آماده ارائه هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد. اگر نیاز به مشاوره دارید حتما بدون معطلی با ما تماس بگیرید حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید ما در خدمت شما هستیم.

2 دیدگاه ها

 1. ayda گفت:

  like post good job

 2. ali گفت:

  خیلی عالی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *