Facebook

طراحی سایت سامانه پیامکی

طراحی سایت سامانه پیامکی و به طور کل ارسال پیامک به صورت انبوه از روش های ارزان و موثر برای تبلیغات در هرگونه کسب و کاری می باشدشاید بتوان طراحی سایت سامانه پیامکی را به صرفه تریت را ه تبلیغاتی دانست ، از این رو پیشنهاد می شود هرچه سریعتر به راه اندازی این سامانه اقدام نمایید.

سامانه پیامکی

نظر به اینکه تلفن همراه یک وسیله کاملا شخصی است و ابزاریست که دایماً همراه هر نفر می باشد , با فرستادن اس ام اس ایمان داریم که پیامک به دست مخاطب مورد نظر ارسال می شود. فرستادن پیامک مثل دیگر روشهای تبلیغات نظیر بروشور و … نیست که آگاهی پیدا نکنیم پیام یا اطلاعیه ما به دست مخاطب ارسال شده  است یا نه.

در طراحی سایت سامانه پیامکی یا به عبارتی در سامانه پیامکی ،اطلاعیه جامع و کاملی از وضعیت یک پیام به شماره های فرستاده شده را میبینیم.با مشاهده ی وضعیت رسیده (deliver) به تلفن همراه مطمئن میشویم که اس ام اس ما به دست مخاطب ارسال شده است.تمام این اطلاعات در سیستم به همراه  تاریخ و زمان ذخیره میشوند که مخاطبین سامانه پیامکی قادرند گزارشی از اس ام اس های فرستاده شده و اس ام اس های دریافت شده به صورت فایل اکسل تحویل بگیرند و در سیستم خود حفظ نمایند. سامانه پیامکی  دارای  این  مزیت می باشد که مخاطبین آن گزارش پیامهای خود را به صورت چاپی (پرینت) دریافت کنند.

ارسال پیام کوتاه

پنل  ارسال پیام کوتاه  شرایط ارسال پیامک تبلیغاتی را بدون نیاز به پرداخت هزینه های سنگین به طور قابل ملاحظه ای کاهش داده است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم آدمی راه های تبلیغات تغییر کرده است. دیگر احتیاجی به چاپ صدها برگه تبلیغاتی و چاپ تابلو ها و بروشور های گران قیمت و غیر قابل تحمل نیست و حتی از این به بعد احتیاجی به مبالغ سنگین ارسال پیام کوتاه از طریق شرکت های مختلف نمی باشد .ما به شما نسخه تبلیغاتی سامانه  ارسال پیام کوتاه را توصیه میکنیم که از آن روش میتوانید خودتان با طراحی وب سایت سامانه پیام کوتاه برای کسب و کار و حرفه ای که دارید تبلیغ نمایید .

طراحی وب سایت سامانه پیامکی

سامانه ارسال پیام کوتاه

همانگونه که در جریان هستید، در ایران، تبلیغات با پیام کوتاه پدیده ای نو است.

اکثر تاجرین و صاحبان پیشه و هنر مفاهیم بازاریابی با ارسال پیام کوتاه را نمی شناسند

نیاز به یاری برای درک کارایی این پدیده مشخص است.

چنانچه تا به این لحظه سابقه ی استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه را نداشته اید، ایمان داشته باشید که به سامانه ای نیازمندید که قسمت پشتیبانی بسیار پرقدرتی را برایتان عرضه می کند.از این رو، مطمئن می شوید که وقتی با اشکال مواجه شدید با تماس گرفتن با قسمت پشتیبانی سامانه ارسال پیام کوتاه خود، اشکال شما توسط پشتیبان مربوطه حل می شود. شخص پشتیبان وظیفه دارد که به شما در تمامی مراحل ارسال پیامک یاری رساند و نحوه ی کار با سامانه را از ابتدا برایتان توضیح دهد.

امکاناتی که می توان برای طراحی سایت سامانه پیامکی در نظر گرفت ، عبارتند از:

  1. سرعت سریع که باید در بارگزاری لحاظ شود
  2. به کار گیری گرافیک مدرن
  3. ریسپانسیو بودن و یا به عبارت دیگر بهینه بودن سایت برای استفاده راحت در تمام دستگاه ها از جمله

موبایل ،تبلت و …

  1. و…
طراحی وب سایت سامانه پیام کوتاه
سامانه ارسال پیام کوتاه

مزایای پیامک تبلیغاتی

  • پیامک تبلیغاتی می تواند مشتریان را به سوی فروشگاه ها هدایت کند.
  • به فروشندگان توانایی تماس سهل و آسان با خریداران را می دهد.
  • بر روی موبایل امکان کابری دارد.
  • در وخیم ترین موقعیت بازاری هم امکان خرید به مشتریان می دهد.

به سامانه ای که به صورت تخصصی جهت ارسال , دریافت و مدیریت پیامک طراحی شده و ابزارهای ایجاد , ارسال , دریافت و تحلیل پیام کوتاه را در اختیار کاربر قرار می دهد

امروزه پيامک ديگر تنها ابزاري براي ارسال و دريافت پيغام هاي متني ميان کابران تلفن همراه محسوب نمي شود و موارد استفاده بسيار متنوعي براي آن تعريف شده است . لازم به ذکر است که پيامک يکي از راه هاي بسيار موثر ارتباط سازمان ها و ادارات ، دانشگاه ها ، بانک ها ، بيمه ها ، بورس ها ، شرکت ها و فروشگاه ها با مخاطبان خاص خود است که با نيم نگاهي به فهرست صدها مشتري خدمات پيام کوتاه اين شركت ، گستردگي کاربردهاي پيامک را به خوبي آشکار مي کند.

خیر , نیازی ندارد و با اتصال به اینترنت تمامی امکانات برای شما به نمایش در می آید.

پ.ن: طراحی سایت سامانه پیامکی ، سامانه ارسال پیام کوتاه ، طراحی سایت ، طراحی سایت در کرج ، طراحی سایت فروشگاهی ، بهینه سازی سایت ، بهبود سئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =