Facebook

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

آیا شما بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه به دنبال شغل مناسب می گردید؟آیا به دنبال یک سایت شخصی ،قالب رزومه یا CV برای وردپرس به منظور معرفی حرفه کاریتان هستید ؟

شما به یک رزومه قوی در واقع یک سایت شخصی برای نشان دادن تمام مهارت ها و موفق شدن در رقابت ها  احتیاج دارید.امروزه یک رزومه استاندارد یا CV کافی نمی باشد.یک راه بهتر برای تاثیر گذاشتن بر روی مدیرها و توصیف کردن تحصیلات ،تخصص و تجاربتان طراحی سایت شخصی می باشد.

طراحی سایت شخصی یعنی رزومه آنلاین یا CV می تواند به شما کمک کند که کارهای نظیر ساخت برند شخصی ، پیدا کردن شغل و … را انجام دهید.وردپرس یک پلتفرم به منظور ساخت حضور آنلاین حرفه ای می باشد.

 

سایت شخصی

ویژگی های کلیدی قالب شخصی خوب چیست ؟

امروزه قالب شخصی یا قالب رزومه زیادی در بازار وجود دارد و انتخاب یکی از آن ها سخت می باشد بخصوص اگر مطمئن نباشیم که به دنبال چه ویژگی هایی هستیم. در اینجا ما لیستی از ویژگی های کلیدی یک قالب شخصی خوب را برای انتخاب راحتر و آسان تر معرفی می کنیم.

قابلیت واکنشگرایی :

این قابلیت اجازه می دهید که سایت به خوبی در همه دستگاه ها نظیر موبایل ،تبلت و … نشان داده شود.

دارای بخشی جهت نمایش مهارت ها :

قالب باید دارای بخش هایی باشد که کاربر بتواند تحصیلات ،مهارت ها و تجارب خود را در آنجا لحاظ کند.این بخش باید در ارتباط با رزومه استاندارد متناسب باشد ،بنابراین باید مطمئن شوید که بخش اختصاص داده شده شامل اطلاعات مربوطه می باشد.

سوابق کاری :

این بخش دربردارنده مطالبی است برای تحقق یا اثبات رزومه شما ، به این منظور که فرد برای اثبات مدارک کاری و سوابق خود باید گواهی ارائه دهد که مربوط به سوابق کاری است.

اطلاعات برای برقراری ارتباط :

در این بخش باید قسمتی برای ارتباط با فرد وجود داشته باشد و علاوه بر ایمیل و شماره تماس ، پروفایل شبکه های اجتماعی نیاز می شود.

نمونه کارها :

شما می توانید یک تصویر یا توضیح مختصری در رابطه با پروژه در این بخش ارائه دهید.

ظاهر زیبا :

ظاهر زیبای قالب و کیفیت بالای آن باعث می شود که شما را از بقیه ی رقیبان متمایز کند.

سایت شخصی

گروه مهندسی سه سوت وب این اطمینان را به شما می دهد تا طراحی سایت کودک شما را کاملا حرفه ای و مطابق با نیاز شما و آماده ارائه هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد. اگر نیاز به مشاوره دارید حتما بدون معطلی با ما تماس بگیرید حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید ما در خدمت شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 7 =