Facebook

طراحی سایت واکنش گرا

طراحی سایت واکنش گرا در تهران

طراحی وب سایت واکنش گرا (Responsive)

اخیرا”،استفاده از متد طراحی سایت ریسپانسیو ، رشد چشمگیری داشته است. احتمالا”در مقاله های ما با واژه ی واکنش گرا یا ریسپانسیو برخورده اید که شاید تعریف دقیقی از آن را نمی دانستید. برای راحتی کار شما، در این مقاله ، سه سوت وب، مرجع تخصصی طراحی سایت واکنش گرا در تهران ،معنای طراحی وب سایت واکنش گرا را توضیح می دهد.ریسپانسیو در لغت یعنی واکنش گرا و وب سایت واکنش گرا ،سایتی ست که نسبت به دستگاهی که برای دیدن سایت از آن استفاده می شود، واکنش نشان می دهد.یعنی در دستگاه های مختلف، ظاهر سایت حفظ شده و کاربر به راحتی می تواند محتوای سایت را بخواند، بدون اینکه نیاز به اسکرول صفحه در جهات چپ و راست یاشد. وب سایت ریسپانسیو ، مخصوصا” برای کاربرانی که معمولا” برای خواندن محتوای سایت ها از گوشی موبایل استفاده می کنند، بسیار کاربر پسند می باشد.

برای شناسایی وب سایت ریسپانسیو ،در صورت عدم دسترسی به موبایل یا تبلت،پس از بازکردن سایت در مرورگر خود,عرض مرورگر را به آهستگی کم و زیاد کنید.اگر سایت واکنش گرا باشد اندازه ی سایت طبق اندازه ی عرض مرورگر تغییر کرده و نیاز به اسکرول افقی صفحه نیست.

پیش از مطرح شدن متد طراحی وب سایت واکنش گرا ،میبایست یک سایت مناسب با گوشی موبایل طراحی می شد و یک سایت نیز برای دسکتاپ.این کار اتلاف وقت و هزینه زیادی در بر داشت چرا که به روزرسانی ها باید در هر دو سایت انجام می شد. ضمن صرف وقت و هزینه ی بالا، این سایت ها شانس داشتن رتبه ی بالا در گوگل را از دست می دهند.تیم سه سوت وب با طراحی وب سایت ریسپانسیو در تهران،همه ی سایت هایی که طراحی می کند، واکنش گرا هستند.

طراحی سایت واکنش گرا

مزایای طراحی وب سایت ریسپانسیو (Responsive)

از آنجا امروزه استفاده از اینترنت،دوستداران زیادی پیدا کرده است،استفاده از دستگاه های مختلف همچون موبایل و تبلت برای مشاهده ی محتوای سایت ها نیازمند یک طراحی سایت ریسپانسیو حرفه ای ست. با رشد چشمگیر اینترنت و استفاده از گوشی های موبایل یک طراح وب سایت باید سایتی را مناسب برای همه ی کاربران خود طراحی کند. با توجه به مزایای سایت واکنش گرا، در سال های اخیر، ریسپانسیو بودن سایت اهمیت بسیاری پیدا کرده است. در ادامه مزایای طراحی وب سایت واکنش گرا را به صورت تیتر وار بیان می کنیم:

طراحی سایت ریسپانسیو

  • عدم نیاز به نسخه ی جداگانه ی موبایل سایت
  • سازگار با بیشتر مرورگر ها
  • سازگار با سایز های نمایشگر های مختلف مانند لپ تاپ،تبلت،موبایل
  • سئو و بهینه سازی،افزایش رتبه ی سایت در گوگل
  • افزایش بازدیدکنندگان سایت، محبوبیت بیشتر سایت در بین کاربران
  • صرفه جویی در وقت و هزینه

ذکر این نکته ضروری ست که ممکن است طراحان وب سایت از متد طراحی ریسپانسیو استفاده کنند اما به دلیل متن های طولانی در سایت های خود توجه کاربر را جلب نکنند، زیرا موبایل ها صفحه نمایش کوچکتری نسبت به سایر دستگاه ها دارند و خواندن متن های طولانی ممکن است برای کاربر دشوار باشد،که تکنیک های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد. سه سوت وب،تیم تخصصی طراحی سایت واکنش گرا در تهران ، قادر به طراحی انواع سایت های ریسپانسیو با متد های پیشرفته ی روز، کیفیتی بالا و هزینه ای مناسب می باشد.

وب سایت ریسپانسیو
طراحی وب سایت واکنش گرا

سه سوت وب با تیم تخصصی طراحی سایت ریسپانسیو در تهران و ایران این اطمینان را به شما می دهد تا طراحی سایت شما کاملا حرفه ای و مطابق با نیاز شما باشد، سه سوت وب، آماده ی ارائه ی هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید بدون معطلی با ما تماس بگیرید، حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید، سه سوت وب در اختیار شماست.

پانوشت:طراحی سایت واکنش گرا ، طراحی وب سایت واکنش گرا ، طراحی سایت واکنش گرا در تهران ، طراحی سایت ریسپانسیو ، طراحی سایت در کرج

1 دیدگاه

  1. حسن گفت:

    مثله همیشه عالی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 18 =