Facebook

طراحی سایت کارخانه| وب سایت کارخانجات

طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه انتخاب بهتربن گزینه برای ربودن گوی رقابت از سایر همکاران است در واقع اگر کارخانه دارید و حتی بالاترین درآمد در حوزه فعالیتتان برای شماست باز هم نباید غفلت کنید زیرا به زودی شاهد خواهید بود که رقیبان با تبلیغات گسترده از شما پیشی گرفته اند. به طراحی سایت کارخانجات خود فکر کنید ، اگر هم اکنون این نوشته را می خوانید یقینا انسان خوش شانسی هستید زیرا  می توانید بهترین استراتژی را برای خود اتخاذ کنید.

واحدهای صنعتی اعم از کارخانه و کارگاه،از مهم ترین مکان های شکل گیری توسعه و شکوفایی اقتصادی هر کشوری می باشند.صرف نظر از اینکه کارخانه شما در چه حوزه ای فعالیت می نماید، شما می توانید با مدیریت مناسب در قسمت های مختلف تولیدی، از تهیه مواد اولیه گرفته تا فروش محصولات، کار خود را گسترده کرده و شعبه هایی را درشهرهای مختلف احداث کنید.شما برای مدیریت شعب خود و نیز معرفی و فروش محصولات نیاز به ابزاری قدرتمند و مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا دارید.

ابزاری چون طراحی وب سایت ، ایجاد کانال در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام و … از جمله شیوه های نوین جهت معرفی و مدیریت بازاریابی واحدهای تولیدی و صنعتی می باشند.

طراحی سایت کارخانجات

طراحی سایت کارخانه و شیوه های نوین فروش

درگذشته به دلیل محدود بودن تعداد تولیدکنندگان و فروشندگان یک محصول، مقوله فروش به راحتی انجام می گرفت چرا که مشتریان باتوجه به نیاز خود و با کمی تحقیق می توانستند کالای موردنیاز خود را خریداری نمایند.درحال حاضر با پیشرفت تجهیزات صنعتی و تعدد تولیدکنندگان ، بازار رقابتی تنگاتنگی بین آنها به وجود آمده که این امر باعث شده خریداران در امر خرید کالا با مشکلاتی مواجه شوند، چرا که بایستی از بین چندین برند مختلف مناسب ترین آن را برگزینند. از اینرو امر تبلیغات و بازاریابی در بازار کنونی اهمیت خاصی پیدا نموده است.کارخانجات صنعتی و شرکت های تولیدی برای رقابت در بازار فروش محصولات خود از روش های مختلفی در بازاریابی بهره می برند. روش هایی چون تبلیغات در رسانه های مکتوب، رسانه صوتی و تصویری، بازاریابی به صورت حضوری، بازاریابی مویرگی و …

هم اینک در عصر ارتباطات دیجیتال، تجارت از حصار زمان و مکان خارج شده و این امر جز با فناوری اطلاعات و صنعت آی تی میسر نمی باشد.

طراحی سایت کارخانه و واحدهای صنعتی ، یکی از راهکارهای نوین جهت ارتباط بین تولیدکنندگان و مشتریان است که با ارائه اطلاعات دقیق محصولات شامل معرفی محصول، قیمت، مقایسه محصول با نمونه های مشابه و … حضور همیشگی واحد تولیدی را در بین مشتریان فراهم می سازد.

 

اجزای طراحی سایت کارخانجات

قسمت های مختلف در طراحی سایت کارخانجات به طور کلی می تواند شامل موارد زیر باشد :

طراحی سایت کارخانجات
 • صفحه معرفی محصولات به همراه تصاویر و مشخصات فنی آنها
 • صفحه نمایش محصولات مشابه و مقایسه آنها
طراحی سایت کارخانه
 • صفحه معرفی کارخانه یا واحد صنعتی
 • صفحه معرفی استانداردها و گواهینامه های کسب شده
طراحی سایت کارخانه
 • صفحه مربوط به نمایش لیست نمایندگی ها و خدمات پس از فروش محصولات
 • بخش مقالات و اخبار مرتبط با فعالیت شرکت
طراحی سایت کارخانه
 • صفحه معرفی کارکنان و رزومه کاری آنها
 • گالری تصاویر و ویدئو برای نمایش بخش های مختلف کارخانه و خطوط تولید
طراحی سایت کارخانه
 • بخش ارتباط با مشتریان و نظر سنجی از مشتریان
 • ارائه سرویس پشتیبانی آنلاین
سایت کارخانه
 • صفحه اطلاعات تماس و آدرس شرکت

علاوه بر موارد گفته شده، باتوجه به فعالیت کارخانه یا واحد صنعتی می توان موارد دیگری را به سایت افزود.

طراحی سایت کارخانه | طراحی سایت کارخانجات | سایت کارخانه | سایت کارخانجات

اهمیت طراحی سایت کارخانه

از آنجایی که کارخانه ها برای فروش محصولات خود همواره نیازمند بازاریاب هستند تا بتوانند محصولات خود را به مصرف کنندگان معرفی کنند و آنها را به مصرف کنندگان ارائه دهند شاید با پیشرفت تکنولوژی این راهکار دیگر موثر نباشد و راهی مثل طراحی سایت می تواند بسیار راهگشا باشد . شما با طراحی سایت کارخانه می توانید به اهدافی که از یک بازاریاب انتظار دارید برسید . حتی طراحی سایت کارخانجات بازدهی چند برابری را برای شما به ارمغان خواهد آورد زیرا امروزه بسیاری از افراد وقت خود را در گوشی و تبلت و لپ تاپ و … می گذرانند که همین امر فرصت خوبی است که صاحبان کسب و کار کالاهای خود را به دیگران معرفی کنند .

 

هدف از طراحی سایت کارخانجات

مهم ترین هدف از طراحی سایت کارخانجات و مراکز صنعتی و تولیدی؛ معرفی خدمات به مراکز همکار و آحاد مردم، معرفی محصولات تولیدی و توزیع و فروش این محصولات به عموم و نمایندگان فروش آن ها ، ارائه خدمات پس از فروش و … است .

 

تاثیر طراحی سایت کارخانجات بر ارتقاء جایگاه کارخانه ها

کارخانه هایی که تازه شروع به کار کرده اند مسلما نیاز بیشتری به طراحی سایت کارخانجات دارند زیرا با استفاده از طراحی سایت زودتر می توانند جایگاه خود را در بین رقبا ارتقا بخشد و البته این به بدان معنا نیست که کارخانه های قدیمی تر نیاز به طراحی سایت کارخانه ندارند زیرا آنها با استفاده از وب سایت کارخانه می توانند با مشتریان خود تعامل داشته باشند و از طریق سایت کارخانه می توانند میزان رضایتمندی مشتریان از محصولات را جویا شوند و  مشتریان می توانند از تخفیف های ویژه به مناسبت های مختلف آگاه شوند. به طور کلی می توان بیان کرد که سایت کارخانجات نقش بسیار مهمی در زمینه تبلیغات و بازاریابی ایفا می کند .

با استفاده از  طراحی وب سایت کارخانه از سایر رقبا پیشی بگیرید

وب سایت کارخانه مانند ویترین شما عمل می کند زیرا امروزه کمتر بیلبورد و تراکت تبلیغاتی را نگاه می کنند ولی شما می توانید سایت کارخانه خود را به گونه ای طراحی کنید که علاوه بر اینکه مشتری پسند باشد تجربه لذت بخشی از خرید را برای مشتریانتان بوجود آورد . علاوه براین موارد دلیل مهمی که طراحی وب سایت کارخانه را به یک ضرورت تبدیل می کند بحث رقابت می باشد زیرا شما با استفاده از سایت کارخانجات می توانید قیمت هر محصول و سایر اطلاعات مرتبط با محصول و راههای ارتباطی و … را مشخص کنید. و با ارائه هر چه بهتر محصولات در سایت کارخانه باعث جذب مشتریان بیشتر شوید.

طراحی سایت کارخانه | طراحی سایت کارخانجات | سایت کارخانه | سایت کارخانجات

طراحی سایت های چندزبانه کارخانجات

برای گسترش و توسعه ی حوزه فعالیت کارخانه ای که دارید پیشنهاد می شود دامنه ی امکانات خودر را گسترش دهید ، از جمله امکاناتی که می تواند در جذب مخاطب در حوزه ای گسترده کمک کند طراحی سایت چند زبانه است تا بتوان مخاطبانی را از سراسر دنیا به سمت شما بکشاند ، اینگونه قدرتمندتر عمل کرده اید .برای طراحی سایت چندزبانه نیازمند مشورت با طراحان دارد که بهتر است به صورت حضوری انجام شود ، البته در سه سوت وب تمامی خدمات به صورت غیرحضوری نیز صورت میپذیرد و شما با دامنه ی اختیاراتی که در کنترل پنل خواهید داشت می توانید به سادگی سایت خود را مدیریت کنید.

وب سایت حرفه ای

 

طراحی سایت کارخانه حرفه ای مطابق با نیازهای شما می تواند شما را تبدیل به یک برند جهانی نماید.

با خاطری آسوده مدیریت بخش های مختلف کارخانه را به عهده بگیرید و تجارت خود را جهانی کنید.

با سه سوت وب دیده شوید، تجارت کنید، جهانی شوید.

گروه مهندسی سه سوت وب اطمینان می دهد طراحی سایت شما حرفه ای و مطابق با نیاز شما باشد

سه سوت وب، آماده ی ارائه ی هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد.

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید بدون معطلی با ما تماس بگیرید،

حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید، سه سوت وب در اختیار شماست.

پانوشت : طراحی سایت کارخانه ، طراحی سایت کارخانجات ، طراحی وب سایت کارخانه ، طراحی سایت در کرج ، ساخت نرم افزار ، بهینه سازی سایت ، طراحی سایت فروشگاهی

1 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *