Facebook
طراحی سایت کودک
۳٫۹ (۷۷٫۵%) ۸ votes

سایت کودک

طراحی سایت کودک و نوجوان بسیار وسیع و در بعضی از موارد پیچیده و حساس می باشد. باید در ابتدا مشخص نمایید که چه قسمتهایی قرار است در این سایت مورد توجه قرارداده شودو حتی از چه گروه سنی برای شما اهمیت دارد. سپس بعد از مشخص شدن تمامی این موارد باید برای آن طرح و برنامه ریزی نمود تا بالاترین کیفیت کار انجام و برنامه نویسی آغاز گردد.

 

این روزها دنیای بچه ها فقط محدود به اسباب بازی نمی شود بلکه با توسعه تکنولوژی و وجود دستگاههایی مانند گوشی تلفن همراه و یا تبلت کودکان هم سهم بزرگی از اینترنت میتوانند داشته باشند. بنابراین شناختن نیاز این گروه سنی و طراحی سایت مخصوص و مربوط به آنها یکی از تخصص های شرکت سه  سوت وب میباشد. در این چنین سایت هایی حتی میتوان دادن اطلاعات در زمان بارداری به مادران عزیز را آغاز نمود و سپس در بخشهای دیگر طراحی بازی های آنلاین را داشته باشیم. رنک بندی شاد و مرتبط با رده سنی کودکان میتواند یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در وب سایت های کودکان باشد.

 

 

طراحی سایت کودکان

طراحی سایت کودکان

مطمئنا بخش های مخصوصی هم برای والدین کودکان و نوجوانان مورد توجه قرار می گیرد. نیاز های این رده را هم شناسایی نموده تا بتوانید خدمات بسیار خوبی را به آنها ارائه دهید. میتوانید برای پدر ومادرها قسمتهایی را هم در نظر بگیرید تا آنها با وارد نمودن نام کاربری(username) و کلمه عبور (password)خود به صورت اختصاصی و به دور از چشم فرزندان خود با شما و  سایت شما ارتباط برقرار نمایند. از والدین در درج نمودن مطالب و بروز رسانی  سایت کمک بخواهید و از آنها بخواهید تا تجربه های خود را در اختیار والدین های دیگر بگذارند.

 

 معرفی مکان های گردشگری و تفریحی و  موزه ها  می تواند در این  سایت برای این گروه از مخاطبان هیجان انگیز باشد. زیرا  میتوانیم  سایت خبری و اطلاع رسانی خود را به یک مجموعه تبدیل نمایید که هر فردی از پدرومادرهای کودکان تا خود کودکان و نوجوانان با گردش و جستجو در گوگل بتوانند به  سایت و صفحات داخلی آن دسترسی داشته باشند. بنابراین سبک ونوع دسته بندی مطالب و رنگ هایی که در طراحی سایت کودکان و نوجوانان استفاده مینمایید در این مورد میتواند پر اهمیت  باشد.

سایت کودکان

در  سایت کودکان میتوان بخش هایی به شرح زیر داشت:

قابلیت طراحی صفحه وب کتابخانه مربوط  به کودکان در گروه های سنی مختلف

قابلیت طراحی صفحه وب فروشگاه کودکان

قابلیت طراحی صفحه وب آموزش بازی  کودکان و نوجوانان

قابلیت طراحی صفحه وب کاردستی کودکان

قابلیت طراحی صفحه وب برنامه های نمایشی

قابلیت طراحی صفحه وب کتابخانه ضرب المثل و منشاء آنها

قابلیت طراحی صفحه وب معما و دانستنی ها

قابلیت طراحی صفحه وب  آموزش نقاشی و اتاق رنگ آمیزی و نقاشی آنلاین

قابلیت طراحی صفحه وب مقالات پزشکی, بیماری ها, ایمنی

 

طراحی سایت مهدکودک

اهمیت طراحی سایت مهد کودک

طراحی وب سایت مهد کودک از آن جهت اهمیت دارد که علاوه بر معرفی مهد کودک به کاربران ، می توانید از این طریق موسسه خود را در سطح وسیعی تبلیغ نمائید. برنامه هفتگی مهدکودک را می توانید داخل سایت قرار دهید و ویرایش نمایید. ایجاد گالری تصاویر و قرار دادن کلیپ ویدیویی از فضای مهد کودک در سایت از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت مهد کودک می باشد. والدین گرامی می توانند از طریق سایت شما ، با برنامه ها و اهداف مجموعه شما آشنا شوند و به جای مراجعه به موسسه و صرف زمان زیاد ، با یک کلیک به سایت شما مراجعه نمایند.  سایت مهد کودک به شما این امکان را می دهد تا از بخش اخبار سایت ، جلسات والدین و اخبار مربوط به مهد کودک را به والدین اطلاع دهید.

جهت ثبت سفارش طراحی سایت مهد کودک به صفحه فرم پیش فاکتور مراجعه نمایید.

گروه مهندسی سه سوت وب این اطمینان را به شما می دهد تا طراحی سایت کودک شما را کاملا حرفه ای و مطابق با نیاز شما و آماده ارائه هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد. اگر نیاز به مشاوره دارید حتما بدون معطلی با ما تماس بگیرید حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید ما در خدمت شما هستیم.

پانوشت:طراحی سایت کودک – سایت کودک – طراحی سایت کودکان -سایت کودکان – طراحی سایت مهد کودک – طراحی سایت در کرج ، طراحی سایت در تهران ، سئو ، بهینه سازی سایت ، ساخت نرم افزار ، طراحی سایت فروشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.