Facebook
ثبت دامنه | ثبت دامنه ملی
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

دامنه  (Domain) یک آدرس اینترنتی است که به واسطه آن به تمام محتویات یک سایت دسترسی پیدا می کنیم. در واقع برای راه اندازی یک وب سایت علاوه بر هاست (host) که فایلها و یا نرم افزارهای راه اندازی سایت بر روی آن قرار می گیرد ما نیاز به ابزاری داریم که بتواند کاربر را به آن هاست هدایت نماید.

 

چرا برای ورود به دنیای وب باید حتما ثبت دامنه داشته باشید ؟

شاید توضیحاتی که تا به امروز برای ثبت دامنه شنیده اید مساله را برایتان پیچیده کرده باشد . بیایید مساله را با مثال ساده ای بیان کنیم : فرض کنید که گوشی هوشمندی خریده اید ، آیا بدون سیم کارت و شماره ، کسی می‌تواند با تلفن همراه شما تماس بگیرد ؟ دامنه ، همان کاری را برای سایت انجام می‌دهد که سیم کارت و شماره آن برای گوشی هوشمند شما . همان‎گونه که شماره تلفن همراه شما به دیگران امکان می‌دهد که با شما ارتباط برقرارکنند، دامنه نیز به مشتریان شما امکان می‌دهد که مستقیما وب سایت شما را از میان هزاران سایتی که در جهان وجود دارد پیدا نموده و آن را ببینند .

ثبت دامنه

بنابراین سایتی که دامنه ندارد، معنای چندانی ندارد و شما برای نمایش و معرفی تولیدات و خدمات خود باید دامنه ای متناسب انتخاب کرده و آن را به نام خود ثبت (register)  کنید. ضروری است که بدانید ثبت دامنه، اولین قدم است.

پس باید در نظر بگیرید ثبت دامنه که به آن اصطلاحا ( Domain Registration ) می‌گویند، روال سختی نیست و تنها کافی است که تصمیم بگیرید تا نامی برای خود در اینترنت خریداری  کنید.

در زمان ثبت دامنه، امکان دارد که درباره‌ی domain registry، به اطلاعات بیشتری نیاز داشته باشید، تمامی این موارد از طریق ارسال پیامک به شما اطلاع داده می‌شود و شما به راحتی می‌توانید از طریق پیگیری پیامهای ارسالی از سوی  وضعیت دامنه خود را بررسی نمایید.

نخستین گام برای ثبت دامنه ملی

 

برای ثبت دامنه ملی و تحویل به صورت سریع در هنگام ثبت نام، اطلاعات خود را  وارد نمایید. ثبت دامنه ملی، نیازمند ثبت نام در سایت مربوطه می باشد که پس از سفارش در سایت، راهنمایی های لازم در پیامی با عنوان “ثبت دامنه ی ir شما” برایتان فرستاده خوهد شد. ثبت دامنه (domain) با پسوند ( com – org – net – info و …) و ثبت دامنه ملی به دامنه های با پسوند ( ir  ) منجر می گردد. در حال حاضر، امکان ثبت دامنه به صورت  یکساله، دوساله، سه ساله، چهارساله، پنج ساله و ده ساله در سایت های مختلف فراهم است که در مورد دامنه ملی ( ir ) امکان ثبت دامنه ملی به صورت یک و پنج ساله وجود دارد.

ثبت دامنهشرکت مهندسی تخصصی سه سوت وب ، نماینده تمام شرکت های معتبر ثبت دامنه (domain) اینترنتی است. واحد میزبانی (hosting) این شرکت با بهره‎گیری از تجربه های متفاوت در زمینه ثبت دامنه رایگان، تمام کوشش خود را در جهت نگهداری از هویت اینترنتی بازدیدکنندگان و ارائه خدمات ثبت دامنه با کیفیت بالا به سمت آنها سوق داده است. ما بسته به نام دامنه (domain) و پسوند مورد درخواست و شرایطی که درنظر دارید، ثبت دامنه (domain) را از طریق شرکت ثبت‌کننده معتبر انجام‌ می‌دهیم.

ثبت دامنه رایگان

مزایای ثبت دامین

  • ارائه مالکیت حقوقی ۱۰۰%
  • ارائه کنترل پنل اختصاصی دامین
  • Domain Locking رایگان
  • مدیریت رایگان DNS
  • ثبت در کوتاهترین زمان ممکن

تعرفه ثبت دامنه

نام سرویسفضا (گیگ)پهنای باند (گیگ) (ماهانه)۶ ماهه قیمت(تومان)سالانه قیمت(تومان)
سرویس E1 ۱٫۵۸۰۵۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰
سرویس E2 ۳۱۲۰۷۰,۰۰۰۹۶,۰۰۰
سرویس E3۱۵۱۵۰۸۰,۰۰۰۱۰۶,۰۰۰
سرویس E4۲۵۲۵۰۱۴۰,۰۰۰۲۲۰,۰۰۰
سرویس E5۵۰نامحدود۲۴۰,۰۰۰۵۰۰,۰۰۰
سرویس ویژه

سرور مجازی

۱۰۰۲۰۰۰+ ۴گیگ رم+۸ هسته ای۳,۰۰۰,۰۰۰
ثبت دامنه – ثبت دامنه ملی – ثبت دامنه رایگان –طراحی سایت در کرج – تعرفه ثبت دامنه com.-تعرفه خرید دامنه ir-تعرفه ثبت دامنه org.-تعرفه ثبت دامنه net.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.