Facebook

طراحی سایت خبری| طراحی وب سایت خبری

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری  بی شک به عنوان بی رقیب ترین رسانه ی اطلاع رسانی اخبار خواهد بود. بارگزاری انواع خبر ، عکس، ویدئو و سایر اطلاعات روز از مزایای بی نظیر این گونه سایت ها است زیرا بدون هیچگونه  محدودیتی در بارگزاری انواع فیلم ، عکس ، متن و … می توانید اخبار را به بهترین شیوه ی ممکن منقل کنید.

همانگونه که می دانید سایت های خبری جزء پربازدیدترین ها در بین منابع خبری می باشند که علت این امر توانایی بالای آن  در بارگزاری و انتقال سریع مطالب با کوتاهترین زمان و هزینه می باشد.خود شما هم که در حال خواندن این مطلب هستید جزء افرادی می باشید که همیشه به دنبال یافتن و پیگیری اخبار جدید هستید و یکی از جاهایی که هرروز به آن سر میزنید شبکه های اجتماعی یا وب سایت خبری می باشد. در هر کشوری حتی در  کشور خودمان  سایتهای خبری بسیار خوبی وجود دارند که اخبار را به صورت آنی بروز رسانی نموده و کاربران می توانند به صورت آنلاین آن خبر را مطالعه نمایند.

با نگاهی دیگر

طراحی وبسایت خبری به دلیل ماهیت اطلاع رسانی نیاز به بروزرسانی مکرردارد که این امر به تخصصی شدن طراحی آن دامن می زند ، همانطور که می دانید اغلب خبرگزاری ها ی معتبر و معروف برای افزایش برد و امکانات خود نسبت به طراحی وبسایت خبری اقدام کرده اند زیرا انتشار اخبار تنها از طریق تلویزیون ، روزنامه و … کافی نیست و نیاز به ابزاری که بتوان همواره در هر شرایطی و با هزینه ی کم به انتشار به موقع اخبار بپردازد کاملا محسوس است .

طراحی وب سایت خبری

مزایای طراحی سایت خبری

 • بالاترین میزان بازدید
 • قابلیت وجود RSS
 • لحاظ سهم فرهنگی مخاطب
 • ارائه فرمت های مختلف خبر

در ذیل به توضیحی مختصری در این باره پرداختیم

یکی از مزیت های  طراحی وبسایت خبری بازدیدکنندگان بسیار زیاد آنها می باشد چراکه معمولا در آنها متن زیاد وجود دارد و این همان چیزی  است که موتورهای جستجویی مانند گوگل به دنبال آنها هستند. بنابراین اگر شما هم مدیر وب سایت های خبری باشید مطمئنا شرکت های دیگر در داخل وب سایت شما آگهی و تبلیغات خواهند داد و می تواند منبع مالی خیلی خوبی برای شما به حساب بیاید.

همچنین ما میتوانیم ویژگیها و مزایای بسیار زیادی را برای بازدیدکنندگان  سایت های خبری  در نظر بگیریم. به عنوان مثال قابلیت بسیار منحصر به فردی که تمامی مشتریان ما دوست دارند تا در وب سایت خبری خود داشته باشند قابلیت وجود RSS در وب سایت می باشد. این ویژگی به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد تا خبرهای هرروز و حتی لحظه ای را بدون اینکه وارد سایت شما بشوند، به آسانی دسترسی داشته باشند.

وب سایت خبری از سهم مخاطب خود غافل نمی ماند ، با توجه به اینکه عنصر مهم و محوری  تعالی مخاطب ، فرهنگ است تغییرات  بنیادی فرهنگ در جهان امروز ما که توسط انقلاب اینترنتی صورت گرفته کاملا مشهود است.

برهمگان مشخص است که درسایر منابع خبری محدودیت هایی برای بارگزاریی فرمت های مختلف وجود دارد برای مثال در مجله یا روزنامه امکان قرار دادن فیلم وجود ندارد ، حتی در شبکه های اجتماعی هم با محدودیت در تعداد کاراکتر متن خبر و یا آپلود فیلم مواجهه هستیم  اما در طراحی سایت این محدودیت ها از بین رفته و می توانید تمامی آنچه را که برای مطالب خود اعم از عکس، فیلم ، متن و … لحاظ کنید.

چگونه یک سایت مجله خبری موفق داشته باشیم؟

موفقیت سایت مجله خبری برمبنای تعداد کاربرهای آن مقایسه می شود

همینطور موارد متفاوتی جهت بهبود کیفیت سایت های خبری وجود دارد.

در نخستین گام، یک سایت اخبار باید توانایی تامین ترافیک مورد نیاز از طریق گوگل و یا ورودی مستقیم داشته باشد

گام دوم با طراحی متناسب و کیفیت محتوای قابل قبول کاربران را در سایت حفظ کند .

طراحی وبسایت خبری

برخی از امکانات طراحی وب سایت خبری

 • امکان به نمایش درآوردن عنوان پربیننده ترین خبرها
 • امکان دریافت  خبر ارسالی از کاربران
 • امکان درج خبر از دیگر سایت ها
 • امکان مشخص کردن اولویت نمایش و مرتب سازی اخبار
 • امکان تعریف گروههای خبری مثل سیاسی، فرهنگی ، ورزشی و
 • امکان نمایش اخبار جدید در هر گروه خبری
 • امکان نمایش  اخبارپرمناظره
 • امکان استفاده از ویدیو / فلش در خبرها
 • امکان درج فایل ضمیمه برای مطالب و اخبار
 • امکان ارسال خودکار خبر در روز مشخص
 • امکان نمایش خبر در مدت زمان مشخص

مهمترین ویژگی های  سایت خبری

چگونگی نمایش اطلاعات به کاربران و نحوه چیدمان سایت:

در طراحی سایت مجله خبری نحوه نمایش اطلاعات به کاربر بسیار بااهمیت می باشد. در واقع کاربر سایت باید بتواند با کوتاهترین زمان ممکن به اخبار روز مورد علاقه خود دسترسی داشته باشد و اخبار مرتبط با موضوع را مطالعه نماید. نه تنها دستیابی به اطلاعات مورد نظر در کوتاهترین زمان ممکن اهمیت بالایی دارد بلکه کاربردی بودن چیدمان سایت و سهولت دسترسی به اطلاعات نیز بسیار مهم است.

سرعت مناسب بارگذاری صفحات:

با توجه به بازدید نسبتا زیادی سایت های خبری، سرعت لود شدن صفحات در طراحی سایت بسیار با اهمیت است.

رعایت موارد امنیتی:

موارد امنیتی و  نفوذ ناپذیری سایت ازاهمیت بسیار بالایی برخورداراست و رعایت این نکات در طراحی سایت خبری ضروری است.

 بهینه کردن سایت برای موتور جستجو:

یک سایت اگر بهترین مطالب را داشته باشد، بهترین طراحی گرافیک را داشته باشد و… اما کسی آنها را نبیند هیچ ارزشی نخواهد داشت. شرکت سه سوت وب دیدگاه خاصی به سئو سایت دارد و سایت های طراحی شده توسط ما همیشه در رتبه بالای نتایج گوگل قرار گرفته اند. این موضوع می تواند کمک بسیار زیادی به سایت های خبری در جهت افزایش ترافیک و کاربر بکند.

تعریف کردن سطوح دسترسی مشخص برای خبرنگاران:

مشخص کردن سطوح دسترسی بر اساس گروه های خبری و چیده مان مختلف سایت برای خبرنگاران و کاربران سایت در وبسایت های خبری اهمیت بالایی دارد.

بهینه سازی کردن برای موبایل:

هرروزه کاربرانی که از موبایل و تبلت ها برای دسترسی به اطلاعات استفاده می کنند در حال افزایش است. بارگذاری مناسب صفحات در موبایل و تلفن های هوشمند اهمیت بسیار زیادی دارد. وب سایت های خبری موفق در حال حاضر به دنبال لود شدن صفحات خود در تلفن های هوشمند نیز هستند و به این موضوع نیز اهمیت خاصی می دهند.

روان وساده بودن :

بخش مدیریت سایت به گونه ای طراحی می شود که افراد مختلف بر اساس سطوح دسترسی که دارند بتوانند به آسانی اطلاعات مورد نظر را ویرایش کنند.

دراختیارقراردادن خبر و اطلاع رسانی با فرمت های گوناگون:

علاوه بر اخبار نوشتاری، امکان قرار دادن اطلاعات به صورت چندرسانه ای (صوت، تصویر، فیلم) نیز می تواند در سایت های خبری استفاده شود که جذابیت خبر را دو چندان خواهد کرد.

وب سایت خبری

چگونه می توانیم یک سایت خبری موفق برای خود داشته باشیم؟

می توان گفت موفقیت یک سایت به میزان مخاطب آن سایت بستگی دارد.

مرحله اول:یک وبسایت خبری موفق باید تمام ترافیک های لازم را بردارد سپس به طراحی های مناسب بپردازد

مرحله دوم:

همانطور که  می دانید کاربراین اینترنتی اغلب در موتورهایی مانند گوگل ، یاهو و .. به دنبال مطالب مورد نظر خود می گردند و عموماً در نتایج اول به مقصد خود رسیده اند به عبارت دیگر اگر سایتی در 5 رتبه ی اول قرار داشته باشد می تواند مخاطبان را به سمت خود سوق دهند.

اما چگونه سایتی در رتبه ی اول قرار می گیرد؟

پاسخ به سوال بالا را گر بخواهیم در یک کلمه یا عبارت خلاصه کنیم  می شود سئو یا به عبارت دیگر بهینه سازی سایت ، اگر بتوانید به بهبود سئو سایت خود بپردازید و آن  را در رتبه های بالای گوگل نگهدارید ، خواهید توانست کاربران زیادی را جذب نموده  و آمار سایت خود را بالا ببرید بنابراین به هر هدفی که دارید ،  خواهید رسید.

سخن آخر

وبسایت های خبری از جمله مهم ترین وبسایت های پرطرفدار بین مردم هستند.

نیازهای جامعه مشمول این موضوع می باشند که با دیدن جدیدترین اخبار می توان آن را رفع کرد

با استفاده از محتوی های مفید و تاثیرگذار در وبسایت مخاطب های زیادی برای داشتن سایت خبری جذب می شوند.

اینک مخاطبان ترجیح می دهند خبرهارا به صورت آنلاین در هر جا و مکانی که هستند گوش کنند که این موضوع افراد را بیشتر به داشتن سایت ترغیب میکند.

طراحی وبسایت خبری برای اکثر افراد لازم است اما به راحتی ممکن نیست

زیرا  از نظر اصولی سئو و تجربه کاری باید کاملا رعایت شود تا اینکه نتیجه ای حاصل گردد.

سه سوت وب با در نظر گرفتن تمامی نکات حرفه ای در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن می تواند این امکان را به کاربران بدهد که سایتی با امکانات فراوان و دارای اصول سئو در صفحات اول گوگل خواهند داشت.

در صورت تمایل با کارشناسان ما در تماس باشید.

طراحی سایت خبری سه سوت وب

گروه مهندسی سه سوت وب این اطمینان را به شما می دهد تا طراحی سایت خبری شما را کاملا حرفه ای و مطابق با نیاز شما و آماده ارائه هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد. اگر نیاز به مشاوره دارید حتما بدون معطلی با ما تماس بگیرید حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید ما در خدمت شما هستیم.

پانوشت: طراحی سایت خبری – سایت خبری –طراحی وب سایت خبری – طراحی سایت خبری سه سوت وب – طراحی سایت در کرج – – بهینه سازی سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 13 =