Facebook

طراحی سایت ورزشی

سایت ورزشی

سایت ورزشی

یکی از گروه سایت هایی که بسیاری از مخاطبان ما در شرکت سه سوت وب را به خود اختصاص میدهد  سایت هایی از نوع اسپرت و ورزشی میباشد. زیرا به دلیل وجود  رشته های ورزشی گوناگون و طرفداران و علاقه مندان به آنها، طراحی و پیاده سازی چنین  سایتی چه خبری و چه اطلاعاتی و چه حتی فروشگاهی میتواند نوعی برتری محسوب گردد.در این  سایت ها  میتوان از معرفی رشته ورزشی شروع کرد و تاریخچه و بسیاری از اطلاعات را در اختیار مشتریان  سایت قرار داد. نمایش نتایج  مسابقات ورزشی مرتبط با موضوع  سایت و دریافت آگهی ها می تواند مهمترین منبع درآمدی چنین  سایت هایی محسوب گردد.

همیشه  طراحی سایت ورزشی  به نوعی میتواند یک  سایت فروشگاهی ورزشی و یا سایت ورزشی باشد که فقط برای نمایش محصولات مرتبط میتواند مورد بازدید مشتریان شما قرار بگیرد. درنتیجه بهتر است پیش از شروع طراحی به این مسئله دقت داشته باشید. البته در شرکت طراحی سایت سه سوت وب به صورت حرفه ای و اختصاصی کار طراحی و برنامه نویسی را برای شما انجام خواهیم داد که در زمانی که لازم باشد هر بخش از سایت قابلیت ارتقاء و بروز رسانی و بهتر شدن و اضافه شدن امکان جدیدی به آن باشد.

 

 

سایت ورزشی

چرا نیاز به طراحی سایت ورزشی داریم؟

هنگام شناخته شدن سایت شما چه ازراه تبلیغات و چه از راه جستجو در اینترنت ، این قابلیت وجود خواهد داشت تا علاقه مندان یا جویندگان  اطلاعات پیرامون این رشته ورزشی، از  سایت شما بازدید کنند که  میتواند در نهایت منجر به ثبت نام این افراد در باشگاه شما شود که این نیز خود یک نوع منبع درآمد خوبی محسوب میگردد.
به  مربیان ورزشی و استادان  توصیه  می کنیم که برای خود و رشته ورزشی که برای آن سالهای بسیاری  زحمت کشیده اند یک  سایت شخصی و ورزشی داشته باشند که بتوانند خود را کاملتر  و بهتر به طرفدارانشان بشناسانند.

در یک  سایت ورزشی همانگونه که در بالا هم به آن اشاره شد، یکی از جذابترین بخش ها میتواند نمایش نتایج آنلاین در  سایت باشد بطوریکه کسانی که امکان دیدن آن مسابقه ورزشی را از طریق تلویزیون ندارند بتوانند از طریق سایت شما به نتایج آنلاین نیز دسترسی داشته باشند. این کار توسط تکنولوژی به نام AJAX قابل انجام میباشد که بهترین تکنولوژی را برای طراحی و پیاده سازی این قسمت در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

 

طراحی سایت ورزش

نوع گروه بندی و نمایش اطلاعات و آسان پیدا نمودن اطلاعات  سایت هم میتواند از مهمترین موارد موفقیت یک  سایت ورزشی باشد. موثرترین مشاوره را قبل از شروع مرحله طراحی به شما خواهیم داد، زیرا اگر این مرحله به خوبی تجزیه و تحلیل نشود متاسفانه تاثیرات بسیار بدی را در  سایت و جذب کاربران و مشتریان شما خواهد گذاشت.

 

سایت ورزشی بنا به نوع رشته ورزشی میتواند نمایش داده شود که عبارتند از:

 

** امکان طراحی  صفحه وب آنلاین نتایج مسابقات و اطلاعات مربوط به لیگهای داخلی و خارجی

** امکان طراحی صفحه وب ارائه توضیحات مربوط به رشته ورزشی از تاریخچه تا آموزش کامل آن به صورت آنلاین

** امکان طراحی  صفحه وب گرفتن آگهی برای کسب درآمد بیشتر

** امکان طراحی  صفحه وب اخبار مربوط به رشته ورزشی مربوطه

** امکان طراحی صفحه وب  آشنا شدن بازدید کنندگان سایت با اعضا و تیم های باشگاهطراحی سایت ورزشی

** امکان طراحی صفحه وب ارائه اطلاعات مربوط به نقل و انتقالات بازیکنان

** امکان طراحی  صفحه وب ارسال خبرنامه به اعضای  سایت

** امکان طراحی  صفحه وب معرفی فدراسیون ورزشی برای مخاطبان آنلاین

** امکان طراحی  صفحه وب به صورت ریسپانسیو برای نمایش بهتر در موبایل و تبلت

** امکان طراحی صفحه وب بخش تماس با ما برای ارتباط بیشتر و بهتر با کاربران  سایت

** امکان طراحی صفحه وب معرفی انواع سبک ها و رشته های ورزشی مرتبط با نوع فعالیت ورزشی باشگاه شما

** امکان طراحی  صفحه وب آلبوم تصاویر بسیار زیبا

 

 

گروه مهندسی سه سوت وب این اطمینان را به شما می دهد تا طراحی سایت ورزشی شما را کاملا حرفه ای و مطابق با نیاز شما و آماده ارائه هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد. اگر نیاز به مشاوره دارید حتما بدون معطلی با ما تماس بگیرید حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید ما در خدمت شما هستیم.

پانوشت:سایت ورزشی – سایت ورزش – طراحی سایت ورزشی – وب سایت ورزشی – طراحی سایت ورزش – طراحی سایت در کرج – ساخت نرم افزارطراحی سایت فروشگاهیبهینه سازی سایت

چقدر این پست کار آمد بود؟لطفا امتیاز دهید

بر روی ستاره ها جهت امتیاز دهی کلیک کنید

As you found this post useful...

Follow us on social media!

1 دیدگاه

  1. رز گفت:

    حرفه من در مورد ورزشه و مطالعه این مطلب برام جالب بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × پنج =